شباهت آدم‌ها به هم به دلیل جراحی‌های زیبایی

شباهت آدم‌ها به هم به دلیل جراحی‌های زیبایی

به گزارش « سراج24 »، برنامه "کافه سوال" شب گذشته شنبه نهم آذر ماه با حضور کمند امیرسلیمانی و اجرای مژده لواسانی از شبکه دو سیما پخش شد و به فلسفه جراحی‌های زیبایی پرداخت.

امیر سلیمانی در بخش ابتدایی این برنامه در پاسخ به اینکه چرا و به چه انگیزه‌ای تصمیم به عمل زیبایی بینی خود گرفته است، پاسخ داد: من بازیگر بودم و چهره‌ام به عنوان ابزار کار و دیده شدن برایم اهمیت داشت و یک مقدار روی آن حساسیت داشتم. زمانی که 18 سال سن داشتم و قبل از اینکه در سریال "پدرسالار" بازی کنم، این عمل را انجام دادم.

وی ادامه داد: در واقع این عمل خیلی اتفاقی بود. چند وقت بود که می‌خواستم با یکی از دوستانم قرار بگذارم اما هر بار به دلیلی این قرار به تعویق می‌افتاد، تا اینکه در نهایت یک روز او به من گفت برای انجام کاری باید به پزشک مراجعه کند و از من خواست به آنجا بروم تا یکدیگر را ببینیم. وقتی به آنجا رفتم متوجه شدم که مطب پزشک متخصص زیبایی است. دوستان می‌گفتند این دکتر خیلی سخت به کسی می‌گوید که اگر عمل کنی چهره‌ات خوب می‌شود اما وقتی من را دید گفت اگر بینی‌ات را عمل کنی، خیلی جواب می‌دهد.


بازیگر پدرسالار یادآور شد: من آن زمان مقداری در تصویر با بینی‌ام مشکل داشتم و به همین دلیل هم تصمیم گرفتم آن را عمل کنم و از نتیجه‌اش هم رضایت دارم.

امیرسلیمانی که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده، در بخش دیگری از "کافه سوال" در پاسخ به اینکه آیا در آنجا هم موج جراحی‌های زیبایی تا این حد زیاد است، گفت: شدت این عمل‌ها طبیعتاً در آنجا خیلی کمتر از موجی است که در ایران وجود دارد. آنجا حداقل اکنون دیگر کمتر به جراحی بینی می‌پردازند و بیشتر به جراحی‌های زیبایی دیگر از قبیل پروتز لب، گونه و... علاقه نشان می‌دهند و از آنجایی که الگوی این عمل‌ها اغلب شبیه به هم است، اکثر آدم‌ها شبیه یکدیگر شده‌اند.

وی تأکید کرد: چهره هر فردی شخصیت و کاراکتر مخصوص به خود را دارد که فکر می‌کنم حفظ آن اهمیت زیادی دارد. گرچه به شخصه این را نمی‌پسندم که جراحی‌های زیبایی شخصیت صورت را بهم بریزد و به چهره حالت تصنعی دهد.

"کافه سوال" برنامه گفتگو محوری است که شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

تهیه این برنامه که در فصل اول به موضوع زیبایی و عمل‌های زیبایی می‌پرازد، به عهده سهیل سلیمانی است و مژده لواسانی اجرای آن را برعهده دارد. مبین رسایی نیز خواننده تیتراژ ابتدایی این برنامه تلویزیونی است./مهر

اخبار مرتبط

کمند امیر سلیمانی: امیدوارم مردم به سینما برگردند و فیلم نگاه کنند

خوشبختانه بازخورد مخاطبان از سریال «بی قرار» خوب بوده است

کمند امیرسلیمانی برای اندوه زیبا بروفه نوشت+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha