معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

پرداخت ۱۵۰۴ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تأمین اجتماعی

پرداخت ۱۵۰۴ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تأمین اجتماعی

 

 

به گزارش سراج24: به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی روح بخش با اشاره به اینکه در سال جاری تاکنون یکهزار و 504 میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی، داروخانه ها و بیمارستان‌ها و پزشکان طرف قرارداد با تأمین اجتماعی پرداخت شده است، گفت: آخرین پرداختی ما مربوط به روز دوشنبه چهارم آذرماه بوده است.

وی تاکید کرد: یکی از تاکیدات مهم رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیز پرداخت به موقع مطالبات مراکز تحت قرارداد است و این موضوع باعث می شود که آنها نیز به موقع به تعهدات خود در قبال بیمه شدگان عمل کنند و بر همین اساس در سال جاری سعی کرده‌ایم در زمان کمتری نسبت به قبل مطالبات آنها را پرداخت نماییم.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در مورد مطالبات پزشکان عمومی، متخصص و دندانپزشکان طرف قرارداد گفت: بر اساس اسنادی که به اداره کل رسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تحویل داده شده است تمامی مطالبات این متخصصان تا پایان مردادماه پرداخت شده است.

روح بخش در مورد مطالبات درمانگاههای طرف قرارداد نیز گفت: مطالبات درمانگاه‌های یک شیفت، دو شیفت، شبانه روزی طرف قرارداد بخش خصوصی، خیریه‌ها و درمانگاه‌های دولتی مستقل نیز تا پایان تیرماه پرداخت شده است.

به گفته وی، تمامی مطالبات بیمارستانهای غیردانشگاهی و بیمارستانهای دانشگاهی باقیمانده تا پایان خرداد به آنها تخصیص داده شده است.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در خصوص مطالبات داروخانه ها نیز تاکید کرد: داروخانه هایی که اسنادشان را تحویل داده اند تا پایان مردادماه مطالباتشان قطعی پرداخت شده و مبلغی نیز به صورت علی الحساب برای شهریور و مهر نیز پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: در مجموع مطالبات مربوط به پزشکان عمومی، متخصص و دندانپزشکان طرف قرارداد و همچنین درمانگاههای یک شیفت، دوشیفت و شبانه روزی های طرف قرارداد بخش خصوصی، خیریه ها و درمانگاههای دولتی مستقل 204 میلیارد تومان می‌شد که روز دوشنبه 4 آذر به آنها پرداخت شد.

روحبخش گفت: در طول سال علاوه بر این مبلغی که به تازگی پرداخت شده هزار و 300 میلیارد تومان نیز در مرحله قبل به مراکز طرف قرارداد پرداخت شده بود.

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در پرداخت مطالبات داروخانه‌ها از مهلت قانونی در نظر گرفته شده نیز جلوتر هستیم، گفت: تمامی اسنادی که به دست ما رسیده پرداخت شده و در حال حاضر وضعیت پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد خوب است و رضایتمندی حاصل شده است و این در حالی است که در گذشته پرداخت مطالبات به این شکل روان نبوده است.

روحبخش تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به دنبال این هستیم که وضعیت پرداخت مطالبات در آینده بهتر و رضایتمندی خوبی حاصل شود.

اخبار مرتبط

حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حداقل ۲ میلیون تومان+جزئیات

شستا در روند اشتغال و اقتصاد کشور نقش بزرگی ایفا می‌کند

حداقل و حداکثر عیدی امسال کارگران چقدر است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha