وقتی رقیب برای رقیب شایعه‌سازی می‌کند

درخواست پول ستارگان میلان از برنامه ۹۰ ساخته ذهن کیست؟

درخواست پول ستارگان میلان از برنامه ۹۰ ساخته ذهن کیست؟

به گزارش سراج24، ، روز گذشته در رسانه های مختلف اخباری مبنی بر درخواست مبالغ کلان از سوی پائولو مالدینی برای انجام مصاحبه با شبکه های تلویزیونی ایران منتشر شد.
حتی عنوان شد که باره سی و ماسارو نیز برای حضور در برنامه 90 و گتوسو به خاطر مصاحبه اینترنتی زنده با این برنامه پول گرفته اند. این در حالی است که طبق استعلام صورت گرفته از مسئولان باشگاه پرسپولیس و صدا و سیما، میلانی ها هرگز درخواست پول نکردند و به خاطر حضور در برنامه 90 نیز پولی به کسی پرداخت نشد.

دریافت پول برای انجام مصاحبه اتفاقی عجیب محسوب نمی شود و خیلی از چهره های مطرح این کار را انجام می دهند اما دلیل اصلی مخالفت مالدینی با حضور در برنامه های تلویزیونی ایران، خستگی ناشی از سفر فشرده به ایران بود و گتوسو نیز به همین دلیل حاضر به همراهی باره سی و ماسارو نشد اما زمانی که به وی گفتند می تواند از داخل هتل در گفتگو شرکت کند، پذیرفت.
برخی از اطرافیان میلانی ها تلاش داشتند برای انجام مصاحبه مبالغی از باشگاه پرسپولیس دریافت کنند تا خود نیز سهمی داشته باشند که رویانیان اعلام کرد باشگاه چنین پولی ندارد و از باره سی درخواست کرد حضور در برنامه 90 را بپذیرد و مهمانانی به این برنامه اعزام کند که در نهایت خود باره سی به همراه ماسارو و یکی از مسئولان باشگاه به 90 رفتند.
ازسوی دیگر دست اندرکاران برخی برنامه های دیگر که موفق به راضی کردن میلانی ها به انجام مصاحبه زنده تلویزیونی نشدند، به شایعه کذب درخواست پول میلانی ها دامن زدند تا به این شکل، ناکامی خود در رقابت با 90 را جبران کنند.

تمام این خبرها در حالی مطرح می‌شود که به گفته برخی‌ها چون مسئولان برنامه ورزش از نگاه دو نتوانستند بازیکنان میلان را به برنامه خود دعوت کنند این شایعه را مطرح کرده‌اند تا عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ را زیر سوال ببرند.

اخبار مرتبط

تمام اهتمام باشگاه مربوط به پرداخت مطالبات برانکو است

خبر خوش مازیار ناظمی برای طرفداران عادل فردوسی‌پور+تصویر

علت حذف عادل فردوسی‌پوربرای اجرای برنامه های ورزشی چیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha