راهنمایی و رانندگی اعلام کرد

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته/ آسمانی صاف برای رانندگی در جاده‌ها

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته/ آسمانی صاف برای رانندگی در جاده‌ها

 

 

به گزارش سراج24: سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک  وضعیت جوی جاده‌های کشور را آرام و ترافیک آنرا روان عنوان کرد و محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور برای آخر هفته را به شرح زیر اعلام کرد:

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس، هراز کماکان ممنوع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 روز جمعه تا ساعت 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه تا ساعت 24 روز جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و بالعکس ممنوع است.

اخبار مرتبط

یتیم شدن 4 هزار نفر در سال بر اثر یک خطای انسانی

عوامل موثر در حوادث رانندگی چیست؟

۲ درصد افزایش سفر در سال 98 نسبت به سال 97 داشته‌ایم

0 نظر

ارسال نظر

capcha