اعلام برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآن تهران در بخش خواهران

 اعلام برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآن تهران در بخش خواهران

 

به گزارش «سراج24»،  سی و ششمین دوره مسابقات قرآن و هجدهمین دوره مسابقات ابتهال، مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن کریم در بخش بانوان از صبح روز شنبه دوم آذرماه تا عصر روز دوشنبه چهارم آذرماه در مجتمع فرهنگی بصیرت برگزار شد که با پایان یافتن این مسابقات، برگزیدگان در رشته‌های مختلف قرآنی از سوی هیئت داوران این دوره از مسابقات معرفی شدند.
 
بنا بر این گزارش، نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم و هجدهمین دوره مسابقات تواشیح، همخوانی و ابتهال مرحله استانی در بخش خواهران بدین شرح است:
 
در رشته حفظ کل بزرگسالان، رضوانه باقری، زینب در گاهی، مریم تقی زاده و در رشته حفظ 20 جزء زینب میرزایی، ،هانیه احمدی، ریحانه رحمانی و در رشته حفظ 10 جزء الهام بحرالعلوم، نجمه ناصری و مریم ندیری مقام اول تا سوم را در این دوره از مسابقات کسب کردند.
 
همچنین در رشته قرائت تحقیق، مریم منصوریان‌فر، حمیده کوهی، سمانه کوچکی و در رشته قرائت ترتیل؛ الهام معزی، فرشته یعقوبی‌فر و مریم محمدی کشوری نفر اول تا سوم را از آن خود کرد.
 
این گزارش حاکی است، در بخش شکوفه‌ها در رشته حفظ کل، فاطمه سعیدی مقدم، فاطمه نکوئی، آتنا علی نقی و در رشته حفظ 20 جزء فاطمه مومنی، حنانه خلفی و فاطمه معراجی و در رشته حفظ 10 جزء زهرا انصاری، فاطمه مرادی و کوثر خطیر نفر اول تا سوم را کسب کردند.
 
همچنین در رشته قرائت ترتیل شکوفه‌ها زینب سادات داودنبی، هلیا محمدقاسمی و شیرین زهروند نفرات اول تا سوم شدند.
 
گفتنی است، در رشته تواشیح و همخوانی قرآن کریم گروه «حوراءالانسیه» از ناحیه 3، گروه «صهبا» از ناحیه3 و گروه «طه‌النبی» از غرب به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مشخص شدند.
 
و در رشته ابتهال آزاده شاملو، پرنیان عصابخش و سمانه کوچکی رتبه اول تا سوم را بدست آوردند.
 
یادآور می شود، سی و ششمین دوره مسابقات حفظ،قرائت و ترتیل قرآن کریم و هجدهمین دوره مسابقات تواشیح، همخوانی و ابتهال مرحله استانی در بخش براداران از امروز سه شنبه 5 آذر ماه به مدت چهار روز در مجتمع فرهنگی دارالقرآن بصیرت برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha