هزینه ۱۰۰ هزار تومانی عکسهای صفحات فیس بوک ایرانی ها

هزینه ۱۰۰ هزار تومانی عکسهای صفحات فیس بوک ایرانی ها

به گزارش سراج24: دکتر مجید ابهری اظهار داشت: برخی پسران و دختران صفحات فیس بوک خود را به نمایشگاه عکس و آلبوم خصوصی تبدیل کردند و در بررسی ۸۴۵ پروفایل مشخص شد ۶۰ درصد عکسهای این پروفایلها آتلیه ای بوده و روی آنها رتوش و عملیات تزئینی انجام شده است. علت این گونه رفتارها خودنمایی و به موازات آن فریب دیگران است، چرا که چهره عادی این افراد تفاوت بسیاری با تصویر آنها در صفحات شبکه های اجتماعی دارد. برخی کاربران بر اساس این تصاویر علاقمند به برقراری رابطه عاطفی با صاحبان پروفایل ها می شوند.

به گفته وی، دوام این ارتباطات به رابطه حضوری و دیدارهای بعدی منجر می شود در حالی که بعد از اولین ملاقات می توان ارزیابی کرد که فرد در چه شرایط روحی قرار می گیرد چرا که شخصی را که ملاحظه می کند تفاوت زیادی با تصویرش دارد.

این آسیب شناس به جوانان توصیه کرد فریب این تصاویر را نخورند و ارتکاب اینگونه اعمال از سوی برخی افراد نماد بارز فریبکاری است.

وی ادامه داد: برخی از جوانان وقتی در یک رقابت تصویری قرار می گیرند مبالغی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان را برای عکسبرداری هزینه می کنند تا عکس مطلوب را در صفحه خود قرار دهند. اینگونه هزینه های بی جا بر اقتصاد فردی و خانوادگی فشار وارد کرده و اسراف قلمداد می شود.

 

 

اخبار مرتبط

استعلام بدهی مالیاتی و ممنوع الخروجی از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک مالیاتی

توزیع ۶۷۸ فقره کمک هزینه ازدواج و جهیزیه

عکسی از کرونا در ایران که جهانی شد ! + عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha