گزارش سرلشکر جعفری در محضر فرمانده معظم کل قوا:

استحکام درونی نظام نیازمند سازماندهی گسترده بسیج مردمی است

استحکام درونی نظام نیازمند سازماندهی گسترده بسیج مردمی است
به گزارش سراج24، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب در اجتماع 50 هزار نفری فرماندهان بسیج، ضمن ارائه گزارش، با بیان اینکه استکبار جهانی پیکاری سخت، وسیع و چندبعدی را علیه انقلاب آغاز کرده است، گفت: استحکام ساخت درونی نظام نیازمند سازماندهی گسترده بسیج مردمی برای حضور در میدان‌هایی است که انقلاب و نظام به آن احتیاج دارد.

جعفری با اشاره به بسترسازی مناسب در بسیج برای تحقق فرامین فرمانده کل قوا مجموعه‌ای از اقدامات صورت گرفته در بسیج در حوزه‌های مختلف از جمله تشکیل شبکه‌های صالحین، امر به معروف و نهی از منکر، سازندگی و محرومیت زدایی و کارآفرینی، علمی پژوهشی، نخبگانی و اقشاری و ورزشی را به عنوان زیر ساخت‌های لازم برای توسعه عناصر قدرت آفرین در ساخت درونی نظام نام برد.

* سردار نقدی: پایگاه‌های بسیج کانون بیداری و تکیه‌گاه امن برای مردم هستند

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مصتضعفین نیز در گزارشی به محضر رهبر انقلاب، با اشاره به جهاد همه جانبه پایگاه‌های مقاومت به عنوان ستون فقرات بسیج، گفت: امروز پایگاه‌های بسیج کانون بیداری و تکیه‌گاه امن برای مردم هستند.

وی تأکید کرد: دشمن تمام لشکرهای زر و زور و تزویر و هزاران رسانه را علیه کشور بسیج کند، سوزنی از مسیر ولایت عقب نشینی نخواهیم کرد.

اخبار مرتبط

حمله جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی

کدام شناور نیروی دریایی ارتش دچار سانحه شد؟/ پایان غم انگیز مدافع ۳۲ ساله ایران

پیام تسلیت امام خامنه‌ای در پی درگذشت پدر سعید جلیلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha