آیا فرهاد رهبر هم برکنار میشود؟

آیا فرهاد رهبر هم برکنار میشود؟

به گزارش « سراج24 »، نماینده نوشت؛ زمزمه‌های عزل و نصب در وزارت علوم به امری طبیعی تبدیل شده و ظاهراً تذکرات و حساسیت نمایندگان مجلس نیز نتوانسته عزم راسخ داس به دستان را تعدیل کند.

پس از ماجرای کلنگ‌زنی پردیس دانشگاه تهران در جنوب کشور که با ممانعت رئیس مناطق آزاد روبه‌رو و صدا و سیما نیز آن را پخش کرد، به نظر می‌رسد زمینه‌های برکناری فرهاد رهبر در حال شکل گیری است.

گفته می‌شود جریانی خاص با تحریک بعضی اساتید اقدام به تنظیم نامه‌ای علیه فرهاد رهبر کرده‌اند تا وی را مجبور به استعفا نمایند.

فرهاد رهبر که در ایام فتنه 88 با مدیریت بی‌نظیر خود فضای دانشگاه تهران را کنترل و با اجرای سیاست های معقول در دانشگاه تهران در زمان او کمترین تنش ها را شاهد بوده ایم امروز در معرض برکناری است.

این در حالی است که باهنر نایب رئیس مجلس نیز در اظهار نظری اعلام کرد: تغییر رؤسای معتدل همچون فرهاد رهبر مغایر خردگرایی و اعتدال است.

گفته می‌شود دکتر محمود نیلی که در بین دانشجویان دانشگاه تهران به اصلاح‌طلبی تندررو معروف است و مسئولیت ریاست پردیس دانشکده فنی را هم داشته و در فتنه 88 فعال بوده از گزینه‌های جدی ریاست دانشگاه تهران است.

باید دید کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در قبال این روند چه تدبیری را اتخاذ خواهد کرد.

اخبار مرتبط

عارف ریاست دانشگاه تهران را نمی‌پذیرد

تصاویر صدا و سیما ساختگی نیست + عکس

«مشاور ارشد روحانی» به روایت خبرگزاری دولت/راه‌اندازی «کمپین کراوات» در حمایت از سریع‌القلم!/

0 نظر

ارسال نظر

capcha