در واکنش به شایعه جدایی قاضی از استقلال

حاتمی: مشکلی با قاضی ندارم/ تکلیفم با استقلال دو روز دیگر مشخص می‌شود

حاتمی: مشکلی با قاضی ندارم/ تکلیفم با استقلال دو روز دیگر مشخص می‌شود

به گزارش سراج24، فرزاد حاتمی در خصوص این شایعه که گفته می‌شود محمد قاضی در صورت حضور وی در استقلال از این تیم جدا می‌شود و این شرط را کرده که اگر حاتمی به استقلال بیاید از تیم می‌آید گفت: من مشکلی با کسی ندارم و تنها هدفم این است که وظیفه‌ام را انجام دهم کاری هم به این مسائل ندارم. شاید اگر قاضی چنین نظری ندارد نظر شخصی‌اش باشد ولی من دوست دارم اگر به استقلال آمدم قاضی هم در این تیم باشد و خوشحال می‌شوم با او رقابت کنم.

وی افزود: نظر کادر فنی این است که کدام بازیکن جذب بشود و من هم به خاطر صحبتی که با قلعه‌نویی داشتم پیشنهاد استقلالم مطرح شد. طی دو سه روز آینده هم تکلیفم با استقلال مشخص می‌شود. اگر بتوانم مثل سال گذشته به استقلال خدمت می‌کنم.

مهاجم نیم‌فصل اول تیم فولاد در خصوص آشتی‌اش با فتح‌الله‌زاده گفت: امیر خان از من خواست که نزد فتح‌الله‌زاده بروم و با او آشتی کنم چون او بزرگتر من است. جلسه ما با خنده شروع و با خنده هم تمام شد. قرار شد در مورد قرارداد صحبت کنیم که فتح‌الله‌زاده جلسه دیگری داشت و تا حالا هم با من تماسی گرفته نشده اما اگر قرار باشد به استقلال برگردم تمام تلاشم را انجام خواهم داد.

وی در خصوص اینکه آیا از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارد یا خیر گفت: یکی دو پیشنهاد دارم که اسمی از آنها نمی‌برم. اگر هم بحث استقلال مطرح شد به این خاطر بود که همه فهمیدند به دفتر فتح‌الله‌زاده رفتم ولی تصمیم دارم روی پیشنهاداتم تمرکز کنم چون 6 ماه حساس و مهم را در پیش دارم و دوست دارم در لیست کی‌روش برای جام جهانی حضور داشته باشم.

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha