تلویزیون برای ساخت سریال برادران شهید افراسیابی دست به‌کار شد

تلویزیون برای ساخت سریال برادران شهید افراسیابی دست به‌کار شد

به گزارش « سراج24 »، سعید سعدی تهیه کننده این سریال با اعلام این خبر گفت: مضمون اصلی این قصه مادران شهیدی هستند که چند فرزند خود را در راه دفاع از میهن از دست داده‌اند و داستان با محوریت برادران شهید افراسیابی شکل می‌گیرد.

وی افزود: بهرام توکلی خود نگارش متن این مجموعه را بر عهده دارد و تا کنون خلاصه 16 قسمت از کار آماده و به منظور اعلام نظرات به انجمن دفاع مقدس ارائه شده است.

سعدی تصریح کرد: این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید خواهد شد و احتمال افزایش قسمت‌های آن وجود دارد.

وی در خصوص زمان تولید "صبح روز بعد" اذعان کرد: قطعا در صورت مهیا شدن شرایط و تامین منابع مالی از سوی دو ارگان مشارکت کننده مرکز سیمافیلم و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس وارد پیش تولید رسمی می‌شویم.

شهید ابراهیم افراسیابی در جریان مبارزات انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت رسید. دومین شهید این خانواده اسماعیل نیز در جریان عملیات فتح المبین شهید شد. امیر افراسیابی سومین شهید این خانواده است که در عملیات رمضان به شهادت رسید. جواد چهارمین شهید خانواده افراسیابی در اثر جراحات ناشی از جنگ و پس از بازگشت از سفر حج به شهادت می‌رسد و در نهایت رضا افراسیابی پنجمین شهید این خانواده بعد از دوران دفاع مقدس و در اثر عوارض شیمیایی جنگ تحمیلی به دیدار معبود خویش می‌رود./مهر

اخبار مرتبط

مقتل‌الشهدای سرچشمه

دیدار جمعی از همسران، مادران و خواهران شهدا و آزادگان با اوحدی

نوحه خوان نوای معروف (کربلا کربلا ما داریم می آییم ) در گذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha