رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تشریح کرد

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته در جاده‌های کشور

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته در جاده‌های کشور

 

 

به گزارش سراج24: سرهنگ رضا سلبی  با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12:00 ظهر امروز تا ساعت ‌03:00 بامداد روز شنبه 25 آبان ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است، ضمن اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 روز جمعه تا ساعت 03:00 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 روز جمعه تا ساعت 0:300 بامداد روز شنبه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ سلبی تصریح کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی  از ساعت 06:00 تا 24:00 روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و همچنین از ساعت 06:00 روز جمعه تا 03:00 بامداد روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 تا 24:00 روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و همچنین از ساعت 06:00 روز جمعه تا 03:00 بامداد روز شنبه از محور تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16:00 تا 20:00 روزهای سه‌شنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و بالعکس ممنوع است.

سلبی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور قدیم قزوین - رشت گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14:00 تا ساعت 20:00 روز سه‌شنبه و همچنین از ساعت 08:00 تا 24:00 روزهای چهارشنبه و جمعه از محور قدیم قزوین - رشت و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در ادامه تأکید کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه باربری (تریلی - کامیون - کامیونت ) به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 14:00 تا 24:00 روز جمعه از محورهای قدیم قم - تهران، قم - سلفچگان، کاشان - قم و بالعکس ممنوع است و رانندگان اینگونه وسایل نقلیه می‌توانند از محور سلفچگان - ساوه تردد کنند.

وی افزود: کلیه وسایل نقلیه باربری که از استان‌های مرکزی و اصفهان به سمت تهران در حرکت هستند باید از محور سلفچگان - ساوه - تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

سلبی در پایان خاطرنشان کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه باربری (تریلی - کامیون - کامیونت ) به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 14:00 تا 24:00 روز جمعه که از استان‌های جنوبی کشور ( هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد ) به طرف قم در حرکت هستند باید از مسیر سه راهی نطنز - مورچه خورت - دلیجان - سلفچگان - ساوه - تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

اخبار مرتبط

کشورهای که بیشترین تعطیلات را دارند بشناسید

نباید اینقدر راحت بمیریم

چرا هیچ حساسیتی نسبت به جان 28 هزار نفر تلفات جاده ای در کشور وجود ندارد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha