به کارگردانی جیسن بیتمن

سفر نیکل کیدمن در «دندان نیش خانوادگی» به دنیای خیالی

 سفر نیکل کیدمن در «دندان نیش خانوادگی» به دنیای خیالی

به گزارش « سراج24 »، نقش اصلی این فیلم را نیکول کیدمن بازی خواهد کرد. نقش مقابل کیدمن را در «دندان نیش خانوادگی» خود بیتمن بازی خواهد کرد.

این فیلم با نگاهی به قصه کتاب پرخواننده و موفقی به همین نام ساخته خواهد شد. نویسنده این کتاب که دو سال قبل منتشر شد، کوین ویلسن است.

خط اصلی قصه فیلم درباره یک زوج میان سال است که در رشته هنر فعالیت دارند.  آنها  دو فرزند کودک و نوجوان به نام آنی وباستر دارند.

این زن و مرد دو فرزند خود را درگیر کار نمایشی خود می‌کنند. زمانی که کار نمایشی آن‌ها تمام می‌شود، آنی و باستر نمی‌توانند به دنیای واقعی برگردند و هم‌چنان به ایفای نقش هنری و خیالی خود ادامه می‌دهند.

زوج میان سال قصه فیلم برای مشکل خود دست به اقدامات مختلفی می‌زنند، ولی راه به جایی نمی‌برند. آن‌ها به اجبار، در کنار فرزندان خود به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم‌نامه این درام فانتزی را دیوید لیندسی آبیر (نویسنده فیلم‌نامه‌های «از:بزرگ و پر قدرت» ، «حفره خرگوش» و «ظهور نگهبانان») نوشته است.

شرکت مستقل فیلم‌سازی اولیمپوس پیکچرز تهیه کننده «دندان نیش خانوادگی» است و نیکول کیدمن هم در امر تولید آن به عنوان تهیه کننده همکاری دارد.

این فیلم با هزینه تولید 30 میلیون دلاری تهیه خواهد شد. کلید فیلم‌برداری آن برای اوایل سال 2014 در لوکیشن‌های شهر نیویورک زده می‌شود.

جیسن بیتمن سال گذشته اولیه فیلم سینمایی خود در مقام کارگردان را به نام «کلمات بد» جلوی دوربین برد. این فیلم با استقبال جشنواره‌های بین‌المللی فیلم روبرو شد.

درام فانتزی «دندان نیش خانوادگی»درومین فیلم سینمایی او در مقام کارگردان است. وی می‌گوید در یک سال اخیر، تمام تلاش وی این بود که این فیلم را وارد مرحله تولید کند.

جیسن بیتمن که قرار است در قسمت دوم «روسای وحشتناک» بازی کند. در سال جاری میلادی فیلم پرفروش «هویت دزد را شناسایی کنید» را روی پرده سیینماها داشت. قرار است این فیلم هم صاحب قسمت دوم شود.

نیکول کیدمن همبازی بیتمن در ساخته جدید سینمایی او، طی یک سال گذشته فیلم‌های مستقل «پسر کاغذی» و «استوکر» را روی پرده سینماهای جهان داشته است.

از وی بزودی درام اجتماعی و شرح حال گونه «گریس موناکویی» به روی پرده سینماهای جهان می‌رود. او دراین فیلم در نقش گریس کلی بازیگر کلاسیک سینما بازی می‌کند.

قصه این درام شرح حال گونه، آن دوره از زندگی این بازیگر را دنبال می‌کند که با شاهزاده کشور موناکو ازدواج کرد و با کنار گذاشتن حرفه بازیگری، به صورت ملکه موناکو درآمد./فارس

اخبار مرتبط

بهره هوشی (IQ) هنرمندان سینما؛ از جیمز فرانکو تا استنلی کوبریک+عکس

توصیه تینا ترنر به دختران آمریکایی برای عدم ورود به صنعت موسیقی+عکس

نیکول کیدمن در «سرزمین عجیب» بازی می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha