حاشیه مسابقات اتومبیلرانی

اقدام عجیب مسئولان برگزاری و حضور قهرمان با کت و شلوار

اقدام عجیب مسئولان برگزاری و حضور قهرمان با کت و شلوار

به گزارش سراج24، مسابقات اتومبیلرانی سرعت (ریس) روز گذشته در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که حاشیه هایی را به شرح زیر به همراه داشت.

* این مسابقات پس از تعطیلی در حدود یک سال بار دیگر در پیست آزادی برگزار شد که علاقه مندان زیادی برای دیدن این رقابت در پیست بازسازی شده حضور داشتند.

* در کلاس هایی که رانندگان به رقابت با یکدیگر پرداختند، هیچ ورزشکار خانمی در مسابقات حضور نداشتند و نتوانستند با رانندگان مرد به رقابت بپردازند.
* مسئولان برگزاری به دلیل به حد نصاب نرسیدن کلاس آزاد ترجیح دادند که این کلاس را با کلاس GT برگزار شود و در اقدامی عجیب و تامل برانگیز هر دو کلاس در یک خط برای رقابت قرار داشتند.

*این اقدام مسئولان برگزاری، باعث شد که در رقابت تداخل به وجود بیاید و نفر آخر کلاس آزاد مانع پیشتازی نفر سیامک موسوی نفر اول کلاس GT شود که همین موضوع زمینه ساز خروج این راننده از پیست شد و اعتراضات شدیدی را به این نحوه برگزاری داشت.

*برای دیدن این رقابت از ورود تماشاگران زن به درون پیست جلوگیری کردند که باعث شد تعدادی از تماشاگران خانم پشت درب های ورزشگاه بمانند. حتی حراست ورزشگاه مانع حضور مسئول روابط عمومی فدراسیون برای حضور در ورزشگاه شد.

*در هنگام برگزاری کلاس آزاد، رضا پازند قهرمان سال گذشته این رقابت های با کت و شلوار در پیست حاضر شد و در گفت و گویی که با خبرنگار فارس داشت، اظهار کرد که به دلیل مشکل فنی اتومبیلش نتوانسته در این مسابقات شرکت کند.

*در پایان این مسابقه از رانندگان برتر با کاپ قهرمانی تقدیر شد که جایزه نفرات برتر کلاس آزاد متفاوت با سایر کلاس ها بود.

اخبار مرتبط

برگزاری رالی اتومبیلرانی خانوادگی مشهد تا کربلا

اقدام عجیب قائمی و بازتاب آن در دنیا +عکس

قهرمان فرمول یک تحت تاثیر دیدار ژرمن‌ها مقابل غنا+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha