سوگواره مجازی فیلم و عکس «محتشم» برگزار می‌شود

سوگواره مجازی فیلم و عکس «محتشم» برگزار می‌شود

 

به گزارش «سراج24»، نخستین سوگواره مجازی فیلم و عکس «محتشم» توسط این اداره کل با مشارکت گروه سایت‌های پرشین بلاگ و سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار می‌شود.
 
 علاقه‌مندان برای ارسال فیلم‌ها و عکس‌های مرتبط با مراسم‌های سوگواری، دسته‌های عزاداری و سایر آیین‌های عاشورایی می‌توانند به نشانی اینترنتی http://www.zigur.com/moharam مراجعه و آثار خود را در دو بخش حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای ارسال کنند.
 
بر اساس این گزارش هر شهروند می‌تواند از طریق نشانی اینترنتی مذکور به تعداد دلخواه خود عکس‌های دارای فرمت JPG و فیلم‌های دارای فرمت 3GP یا AVI که از طریق دستگاه تلفن همراه، دوربین‌های حرفه‌ای و یا غیرحرفه‌ای، عکاسی یا فیلمبرداری کرده است را به دبیرخانه مجازی سوگواره ارسال کرده و هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسال شده توسط افراد وجود ندارد.
 
همچنین آخرین مهلت ارسال آثار پایان ماه محرم بوده و در اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از برگزیدگان این سوگواره تقدیر خواهد شد.
 
جوایز نفرات اول، دوم و سوم به ترتیب در هر دو بخش حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای، سه سکه، دو سکه و یک سکه تمام بهار آزادی به همراه هزینه اقامت رایگان در یکی از شهرهای مذهبی کشور به انتخاب نفرات برتر بوده و از نفرات چهارم و پنجم با اهدای لوح تقدیر و تندیس سوگواره تقدیر خواهد شد.
 
در پایان این سوگواره، نمایشگاهی مجازی از آثار شرکت کنندگان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

کارن همایونفر برای «روز بلوا» می‌نوازد

«تورقوزآباد»؛ فیلم سینمایی جدید سازمان اوج

برگزاری کارگاه مستندسازی با نگاهی ویِژه به سفر اربعین در کشور عراق

0 نظر

ارسال نظر

capcha