نهضت بیلبوردهای اینترنتی اعلام موجودیت کرد

نهضت بیلبوردهای اینترنتی اعلام موجودیت کرد

به گزارش سراج24 کمپین اینترنتی «هیهات منا الذله» با شعار حمایت از استکبار ستیزی اعلام موجودیت کرد. این کمپین که از رسانه های مختلف شامل خبرگزاری فارس و پایگاه های خبری و تحلیلی مشرق، جهان، رجا، فردا، دیدبان، تهران پرس، فرهنگ نیوز، خبرنامه دانشجویان ایران، صراط، سراج24، حدید نیوز، وطن آنلاین، آوینی فیلم و ... تشکیل شده است، از 11 تا 13 آبان ماه هر روز یک فلش بنر ضد آمریکایی را بر سرلوحه وبگاه خود قرار داده و اعلام می کند گرچه نگذاشتند بیلبوردهای استکبارستیزانه در پایتخت ایران اسلامی، ماندگار بماند اما عرصه اینترنت با همه مختصات جهانی اش بهتر می تواند منادی هر رسانه یک بیلبورد باشد.

در گام اول، این کمپین اقدام به انتشار فلش بنر ضد آمریکایی «با ما باش در امان باش» می کند. همه علاقه مندان و امت سایبری می توانند این فلش بنرها را از اینجا یا اینجا دانلود کرده و در سرصفحه وبگاه، وبلاگ یا شبکه اجتماعی خود قرار دهند.

 

 

 

همچنین در ادامه متن بیانیه این کمپین اینترنتی ذکر می گردد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

أَلا إِنَّ الدَّعِی  بْنَ الدَّعِی  قَدْ رَکَزَ بَیْنَ اثْنَتَیْنِ بَیْنَ السِّلَّةِ وَ الذِّلَّةِ وَ هَیْهاتَ مِنَّا الذِّلَّةُ

آگاه باشید که فرومایه، فرزند فرومایه، مرا در بین دو راهی  شمشیر و ذلّت قرار داده است و هیهات که ما زیر بار ذلّت برویم .

امام حسین علیه السلام

 

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سیزده آبان 58توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، خلع ید شیطان بزرگ از این سرزمین بود.

حالا سی و چهار سال از انقلاب دوم می گذرد و مردم ایران با وجود همه جنگها و تحریم ها و در سایه آزادگی و شرف به پیشرفتهای عظیمی در جبهه های علمی، فرهنگی و سیاسی ... دست یافته اند.

کمپین رسانه های اینترنتی در سالگرد انقلاب اسلامی 13 آبان، علیه استکبار جهانی که بزرگترین نماد آن آمریکای جهانخوار است، مسوولیت تاریخی ملت و دولت ایران را یاد آور می سازد. در مبارزه با هژمونی آمریکا هیچ جریانی سزاوارتر از اسلام انقلابی در ایران نیست.

سیزده آبان نمی تواند، یک اتفاق تاریخی صرف و مربوط به مقطع زمانی خاص باشد. وقایعی که در سی و پنج سال گذشته در ایران و منطقه رخ داده است شاهدی بر این مدعاست که استکبار بنای آن ندارد که دست از ظلم و افزونه خواهی بردارد، فلذا منطق عاشورایی به امت اسلام هم اجازه نمی دهد که با طرح سازش، مسئله مبارزه را مسکوت بگذارد و خدای نکرده ننگ عذرخواهی از این حرکت حسینی را بر خویش بخرد.

خط امام که کمپین رسانه ای اینترنتی نه در نام و نسب که در حفظ و نشر آرمانهای حضرتش بدان پایبند و معتقد است، ادامه سیزده آبان 58 را امروز در فتح الفتوح انقلاب می داند. جوانانی که نیرومندیشان در عرصه علم تحریمهای فلج کننده را نیز فلج کرده است و شهیدان احمدی روشن، شهریاری، رضایی نژاد و علیمحمدی رهروان این قافله پربهجت اند و دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای یادگار خط سرخ شهادت در نسل سوم انقلاب است. بدین معنا سیزده آبان 58 تمام شدنی نیست و دولت یازدهم که برخواسته از  عزم و اراده ملت است، باید سیزده آبان علمی و فناوری و هسته ای را رقم بزند.

یقینا اولین اقدام در این راستا باید حذف هتاک آمریکایی ؛ وندی شرمن از پای میز مذاکرات هسته ای باشد . فردی که امروز نماد عینی استکبار آمریکایی است و با وقاحت از فریبکاری ذاتی ایرانیان سخن می گوید!!

فرزندان معنوی حضرت روح ا... به این آمریکایی مستکبر یادآوری می کنند، روزهایی را که فقط شن های ایرانی یک ناوگان ارتش آمریکا را منهدم کردند. این هشدار برای خانم شرمن به یادگار بماند که اگر ملت ایران بسیج شوند، کمتر از حماسه یوم ا... 13 آبان نخواهند آفرید. کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا

والسلام علی من اتبع الهدی

کمپین  اینترنتی هیهات منا الذله

 

اخبار مرتبط

حمله جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی

کدام شناور نیروی دریایی ارتش دچار سانحه شد؟/ پایان غم انگیز مدافع ۳۲ ساله ایران

پیام تسلیت امام خامنه‌ای در پی درگذشت پدر سعید جلیلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha