شایعه خداحافظی کاپیتان استقلال در بازی با مس

فتح‌الله‌زاده: باید با مجیدی و قلعه‌نویی صحبت کنم/ما کوتاه نمی‌‌آییم

فتح‌الله‌زاده: باید با مجیدی و قلعه‌نویی صحبت کنم/ما کوتاه نمی‌‌آییم

 

سراج24 ، علی‌فتح‌الله‌زاده در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون فوتبال در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: هنوز فرهاد مجیدی چیزی به من نگفته است و من از جلسه مجمع که بیرون بیایم از او می‌پرسم که داستان چیست، تا همین لحظه‌ای که با شما صحبت می‌کنم مجیدی هیچ چیزی به من نگفته است.
 
فتح‌الله‌زاده ادامه داد: دلیل این حرف را نمی‌دانم چرا که مجیدی در حال حاضر خیلی خوب برای ما بازی می‌کند و یکی از بازیکنان مؤثر استقلال است، من هم فقط خبر خداحافظی را شنیدم و باید بعد از جلسه با مجیدی صحبت کنم تا ببینم موضوع چیست.
 
مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه اگر خبر خداحافظی مجیدی قطعی باشد، چه می‌کنید، ادامه داد: ما اجازه این کار را به او نمی‌دهیم او با ما قرارداد دارد، من موافق خداحافظی مجیدی نیستم، ما به او نیاز داریم و الان در تیم ما جا افتاده و در حال کمک کردن به استقلال است.
 
فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چرا خداحافظی مجیدی برای چندمین بار در دو ماه اخیر شنیده می‌شود، افزود: من دلیل این شایعات را نمی‌دانم و فقط باید با مجیدی صحبت کنم تا بدانم داستان چیست. باید با او صحبت کنم که بدانم چرا این شایعه درست شده و چرا اصلا بحث خداحافظی مجیدی مطرح شده است. من باید هم با مجیدی و هم با آقای قلعه‌نویی در این باره صحبت کنم.
 
مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه اگر خداحافظی مجیدی جدی باشد موضع باشگاه استقلال چیست، ادامه داد: ما کوتاه نمی‌آییم، دوست نداریم مجیدی از استقلال برود. آن سالی هم که در میانه راه مجیدی از ما جدا شد با مشکلات عدیده‌ای مواجه شدیم و حتی گفتند ما به او اجازه دادیم که از استقلال برود اما من هیچ‌وقت راضی نیستم مجیدی از تیم ما برود. ما تلاشمان را می‌کنیم که این اتفاق نیفتد چون اتفاقی نیفتاده که بخواهیم فکر کنیم به خاطر موضوعی و یا اتفاقی قصد خداحافظی دارد چون اتفاقی نیفتاده برای خود ما هم خداحافظی مجیدی تعجب‌برانگیز است و قطعا با او صحبت می‌کنیم.
 
فتح‌الله‌زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس ادامه داد: من هم نمی‌دانم چرا این شایعات در خصوص مجیدی شنیده می‌شود. بار قبل که این شایعه منتشر شده حتی مجیدی از رسانه انتشاردهنده شایعه خداحافظی او شکایت کرد.

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha