دربند وارد باشگاه میلیاری ها شد

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

 آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

به گزارش « سراج24 » آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینما ها به این شرح است:

"هیس دخترها فریاد نمی‌زنند" پوران درخشنده

 ۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها

« هیس ... » فیلمنامه ای تا حدودی ساختارشکنانه دارد که موضوعی حساس در جامعه ایران را به تصویر کشیده و آن ، سوء استفاده جنسی و اذیت و آزار کودکان است. این سوژه مسلماً تا به امروز کمتر مجالی بر خودنمایی و روایت در سینمای ایران یافته و با توجه به حساسیت زا بودن آن، کمتر فیلمسازی این جرات را به خود می داد تا به سراغ آن برود.

مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی،شهاب حسینی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان و مهدی ماهانی با حضور امیر آقایی، حضور افتخاری ستاره اسکندری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

"پول چوبی" مهدی کرم‌پور

 ۱میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در تهران و ۵۳۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها

زنده شدن عشق دوران جوانی امیر لطفی (بهرام رادان) با رجعت معشوقه سابق نازلی خانم (هدیه تهرانی) از خارجه به محلۀ قدیمی پل چوبی، آمیخته با برخی حواشی انتخابات سال 88، شک و تردید از خیانت زوجه یعنی شیرین خانم (مهناز افشار) و رابطۀ او با استاد دانشگاهشان دکتر کامران صبوحی (مهران مدیری)، معلق ماندن زندگی کنونی، رفتن همسر، و دوباره یافتن او در یک مکان غیرمترقبه و باقی قضایا.

بهرام رادان،هدیه تهرانی،مهناز افشار،مهران مدیری،آتیلا پسیانی،فرهاد اصلانی،برزو ارجمند وامید روحانی از نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند.


"گناهکاران" فرامرز قریبیان

۱۴۵ میلیون در تهران و ۷۰ میلیون در شهرستانها

داستان فیلم درباره دختری است که در زندگی خود با آدم های مختلفی برخورد می کند و هر یک از این آدم ها برداشت خاص خود را نسبت به او دارند.

از بازیگران«گناهکاران» میتوان به :همایون ارشادی،محسن افشانی، رامبد جوان، هومن برق‌نورد،کوروش تهامی،سیاوش چراغی‌پور،ملکه رنجبر،امید روحانی،رضا رویگری وقطب‌الدین صادقی اشاره کرد.

"بشارت به شهروند هزاره سوم" محمندهادی کریمی

 ۱۳۵ میلیون در تهران و ۴۵ میلیون در شهرستانها

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مینو، در تکرار خانه و مدرسه پایش به ماجرایی باز می‌شود که سرآغازش تردیدها و انجامش یقینی است که باز می‌یابد... ».

هنگامه قاضیانی، مهدی احمدی، فرخ نعمتی، امیرحسین آرمان، ساعد سهیلی، خاطره اسدی، احمد ساعتچیان، شهرزاد کمال‌زاده، ملیسا مهربان، الناز بهمن‌زاده، شیما نیک‌پور، معصومه قاسمی و دکتر بیژن شکرریز با معرفی امید عشیری، چکاوک کریمی، فاطمه اسدی، جلال مهربان و سنا علویان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

"دربند" پرویز شهبازی

 ۶۷۵ میلیون در تهران و ۲۳۰ میلیون در شهرستان‌‎ها/در خلاصه داستان آمده است :نازنین دختری است که از شهرستان به تهران آمده برای تحصیل در رشتهٔ پزشکی‌ با مشکل بدست آوردن خوابگاه مواجه می شود و به ناچار مجبور به هم خانه شدن با دختری به نام سحر میشود که...

پگاه آهنگرانی،نازنین بیاتی،احمد مهران فر،بهرنگ علوی،فریدالدین سمواتی از جمله بازیگران جوان این فیلم سینمایی هستند.

اخبار مرتبط

تازه‌ترین آمار فروش مجموعه تئاتر شهر

جدیدترین آمار فروش چند فیلم‌ روی پرده

جدول فروش فیلم‌های روی پرده در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha