جمعی از فرهنگیان خطاب به نمایندگان مجلس:

نمایندگان ملت چقدر سنگینی بار دستگاه تعلیم و تربیت را حس می کنند؟

نمایندگان ملت چقدر سنگینی بار دستگاه تعلیم و تربیت را حس می کنند؟

 

 

به گزارش سراج24: در بخشی از نامه سرگشاده جمعی از فرهنگیان خطاب به نمایندگان مجلس آمده است: مجلس عصاره فضایل ملت است و نمایندگان آن با دقت و حساسیت تمام توسط مردم از بین اندیشمندترین آدمها انتخاب می شوند؛ کسانی که در طول سال های تحصیل خود بارها و بارها با برهان و استدلال در پاسخ به این سوال به عنوان موضوع انشا از برتری و رجحان علم بر ثروت گفته اند و نوشته اند.

اتفاقاً از افتخارات مجلس شورای اسلامی این است که اعضای آن را علما و اندیشمندان، استادان و معلمان تشکیل داده اند؛ به نحوی که 80 نفر از نمایندگان فعلی مجلس از کلاس های درس معلمی و از سنگر تعلیم و تربیت راهی خانه ملت شده اند و فراکسیون فرهنگیان یکی از قوی ترین و تأثیرگذارترین فراکسیون هاست.

در بخشی دیگر از این نامه آمده است: مجلس شورای اسلامی روز یک شنبه پنجم آبان ماه در موقعیت بسیار مهمی قرار خواهد گرفت و جامعه یک میلیونی فرهنگیان و دوازده و نیم میلیون نفری دانش آموزان و به تبع آن خانواده ها منتظرند تا ببینند نمایندگان شریف ملت چقدر سنگینی بار دستگاه تعلیم و تربیت را حس می کنند و وزیر آموزش و پرورش چقدر به معنای حقیقی کلمه برای آنان عزیز است.

در ادامه این نامه ضمن برشمردن اهمیت وزارت آموزش و پرورش، از نمایندگان مجلس خواسته شده است که به وزیر آموزش و پرورش رأی بالایی داده شود.

اخبار مرتبط

تاسیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک بدون افزایش نیروی انسانی دولت

چگونه ۱۴ هزار میلیارد تومان از اموال فرهنگیان به یغما رفت

پیشنهاد آموزش و پرورش برای تامین اعتبار معوقات فرهنگیان

0 نظر

ارسال نظر

capcha