در منطقه 20 انجام شد

روان سازی ترافیک شهری در جنوب تهران

روان سازی ترافیک شهری در جنوب تهران

به گزارش سراج24: علیرضا اسفراینی نژاد با بیان این مطلب گفت: به منظور کاهش و روان سازی ترافیک در شریان های اصلی، عملیات اصلاح هندسی در 10 موقعیت پرخطر شهرری انجام شده است تا عبور و مرور زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و شهروندان ساکن به سهولت انجام شود.
اسفراینی نژاد اصلاح جداول، احداث رفیوژ، تعریض خیابان و ایجاد راه های دسترسی را از عملیات عمرانی اصلاح هندسی انجام شده برشمرد و افزود: پارکینگ مترو جوانمرد قصاب، انتهای بلوار قدس، ضلع غرب میدان معلم، ضلع جنوب بیمارستان هفتم تیر، بلوار شهرداری، خیابان منتظری و... از موقعیت های پرتردد و حادثه ساز منطقه 20 است که با اجرای عملیات اصلاح هندسی ایمن شده است.
وی به نصب  240 مترمربع تابلوهای شناسایی و هدایت مسیر نیز اشاره کرد و اظهار داشت: 250 کیلومتر خط کشی محوری، 3 هزار بلوک خط کشی عابر پیاده و خط کشی 150 ایستگاه اتوبوس از دیگر اقداماتی بوده که به منظور ایمن سازی معابر شهری و بزرگراه های منطقه نظیر شهید رجایی، شهید کریمی، شهید آوینی و فدائیان اسلام در نیمه اول سال جاری اجرا شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 در پایان افزود: عملیات احداث دومین پایانه حمل و نقلی مترو جوانمرد قصاب با اجرای 50 هزار مترمکعب خاکبرداری آغاز شده است که بهره برداری از آن موجب افزایش دسترسی شهروندان به ناوگان حمل و نقل عمومی می شود.
 

اخبار مرتبط

شرایط ورود به محدوده طرح ترافیک تهران اعلام شد

جزئیاتی از محدودیت های گواهینامه پایه سه

اعلام شرایط و نحوه ثبت نام طرح ترافیک مشاغل خاص و خبرنگاران

0 نظر

ارسال نظر

capcha