هوا سرد می شود/بارش برف برای مناطق سردسیر

هوا سرد می شود/بارش برف برای مناطق سردسیر

به گزارش سراج24: براساس آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی، امروز افزایش ابر،وزش باد و بارش باران برای شمال غرب کشور وجود دارد که از بعدازظهر امروز به تدریج با حاکم شدن جریانات سرد شمالی،بارش ها در سواحل دریای خزر آغاز می شود و به تدریج برای روز دوشنبه دامنه فعالیت آن علاوه بر سواحل دریای خزر به شمال شرق و ارتفاعات البرز هم گسترش می یابد.در این روز به تدریج از بارش باران در شمال غرب کاسته می شود و این سامانه روز سه شنبه از شمال شرق کشور خارج میشود.

شدت بارش ها در روزهای یکشنبه و دوشنبه روی سواحل شمالی،استان اردبیل و خراسان شمالی است.برای مناطق سردسیر هم بارش برف پیش بینی می شود.

اما در روز یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج است و در روزهای دوشنبه و سه شنبه هم خلیج فارس طوفانی است.در روز یکشنبه و دوشنبه وقوع پدیده باد و گرد و خاک در مناطق غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود.همچنین برای استان های واقع در شرق و جنوب شرق کشور باد و گردو خاک پیش بینی می شود.

در روزهای یکشنبه و دوشنبه در استان های آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،اردبیل،گیلان،مازندران،تهران ،قزوین و زنجان کاهش دما بین هوای ۷ تا ۱۵ درجه پیش بینی می شود.

اخبار مرتبط

شرکت انگلیسی«جی فور اِس» اطلاعات سردارسلیمانی را به تروریستها داد

پیکر پاک سردار شهید « عبدالرسول استوار محمودآبادی» وارد شیراز شد

«سردار رسول استوار» به همرزمان شهیدش پیوست

0 نظر

ارسال نظر

capcha