تهیه‌کننده فیلم موهن هلندی پس از ادای مناسک حج:

کاش باقی عمرم را کنار مسجد النبی(ص) می‌گذراندم/ برای خدمت به اسلام اثری بزرگ تولید می‌کنم

 کاش باقی عمرم را کنار مسجد النبی(ص) می‌گذراندم/ برای خدمت به اسلام اثری بزرگ تولید می‌کنم

به گزارش « سراج24 »، «ارناود ون درون» تهیه‌کننده فیلم موهن «فتنه» و سیاستمدار سابق هلندی که اوایل سال جاری میلادی(اواخر 1391) به اسلام گروید در حج شرکت کرده است.
وی که پس از ادای مراسم حج با روزنامه عربستانی «عکاظ» صحبت کرده، درباره احساسش هنگام ادای این مناسک گفت: خودم را در میان قلب‌های مومنان دیدم و احساس کردم دعاها و گریه‌هایم پس از توبه گناهان من را شسته است.


این سیاستمدار سابق هلند با اشاره به نیتی که کرده، افزود: به زودی و پس از بازگشت از حج اقدام به تولید اثری بزرگ خواهم کرد که به اسلام و مسلمین خدمت کرده و خلق و خوی نبوی(ص) را ارائه دهد.


ون درون با بیان اینکه در اسلام به آرمان‌هایی که دوست داشتم رسیدم، تاکید کرد: این روزها آنچه در گذشته گم‌کرده بودم را یافته‌ام چه اینکه وقتی به گذشته می‌نگرم گویا در بادهای وزان گرفتار شده بودم و آنها من را از این سو به آن سو می‌بردند.


وی با بیان اینکه به حج آمده تا استغفار و دعا کند تا خدا خطاهای او را ببخشد، افزود: قصد دارم ایامی را در مدینه بگذرانم چراکه در این شهر احساس راحتی و امنیت می‌کنم چراکه مدینه النبی به نظرم بهترین مکان برای تلاوت و تدبر در قرآن و خواندن کتاب‌های دینی است.


«ون درون» ادامه داد: خیلی دوست داشتم باقی عمر خود را کنار مسجد النبی(ص) بگذرانم اما خانواده و شغلم من را از این فیض روحانی محروم کرده است./فارس


به گزارش فارس، «ارناود ون دورن» سیاستمدار سابق حزب آزادی هلند که ریاست آن را «خیرت فیلدرز» سازنده فیلم موهن «فتنه» برعهده داشت، نیمه اسفند گذشته با نوشتن شهادتین بر روی توئیتر شخصی خود گرویدن خود به اسلام را اعلام کرد و گفت که مرحله جدیدی از زندگی را شروع کرده است.

اخبار مرتبط

جوان شیعه مورد حمایت لندن و آمریکا چگونه پروژه تفرقه را کلید زد؟

کشتار حجاج ایرانی در مراسم حج سال 66 توسط خاندان آل سعود + فیلم و عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha