حال و هوای متفاوت خسوس در حرم امام رضا (ع)

حال و هوای متفاوت خسوس در حرم امام رضا (ع)

به گزارش سراج24، خسوس کاندلاس در مورد شرایط تیم ملی فوتسال گفت: خواستیم قبل از سفر به برزیل تمرینی در ایران داشته باشیم. برنامه‌ریزی‌هایمان را انجام دادیم و طبق برنامه جلو می‌رویم. قبل از حضور در جام جهانی کوچک هفت جلسه در برزیل تمرین می‌کنیم و یک روز مانده به اولین بازی خود در یک دیدار دوستانه به مصاف گواتمالا می‌رویم.
 
وی در مورد اینکه تیم‌های زیادی به لیست تیم ملی اعتراض کرده‌اند، عنوان کرد: نمی‌دانم چه کسی اعتراض کرده است و چون سؤال‌تان واضح نیست نمی‌توانم پاسخ بدهم.
 
خسوس در پاسخ به سؤال همان خبرنگار در مورد اینکه منظورش به تیم گیتی‌پسند است، اظهار داشت: گیتی‌پسند نیاز به ضمیر مفرد دارد، نه اینکه از ضمیر جمع استفاده کنید و همه باشگاه‌ها را دربر بگیرد. فقط یک باشگاه با ما همکاری نکرده است و جای تأسف دارد که نمی‌توانیم در خدمت آن بازیکنان باشیم.
 
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه آیا تیمش می‌تواند در جام جهانی کوچک برزیل را شکست دهد، خاطرنشان کرد: می‌رویم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بعداً معلوم می‌شود چه نتایجی خواهیم گرفت. برای داشتن بهترین عملکرد امروز داریم تمرین می‌کنیم.
 
وی در مورد پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم ملی در مسابقات جام جهانی کوچک گفت: برای پیش‌بینی زود است باید سعی کنیم به بهترین نحو ظاهر شویم و امیدوار به آینده باشیم. من عادت دارم بعد از بیرون آمدن اسمم در لاتاری، بلیت برای سفر بخرم.
 
خسوس در مورد اینکه تیم‌ها به اردوهای تیم ملی اعتراض داشتند، عنوان کرد: ما مجبور بودیم اردوهای کوتاه مدت داشته باشیم، در طول لیگ نمی‌توانستیم آنطور که دوست داریم اردو داشته باشیم و تمرین کنیم. دو بازیکن ما چهار روز دیرتر و به صورت مستقیم خودشان به برزیل می‌آیند و سعی ما این است که حداکثر استفاده را از تمریناتی که انجام می‌دهیم ببریم.
 
وی در مورد اینکه سیستم جدیدی را در فوتسال ایران داشته است، اظهار داشت: سعی ما این است که بازیکنان بهترین شرایط را داشته باشند. هرچقدر شرایط بازیکنان بهتر باشد به تبع آن سیستم جلو می‌رود.
 
خسوس در پاسخ به سؤال خبرنگاری در مورد اینکه درخواست گیتی‌پسند به نظر منطقی می‌رسید و آنها نمی‌توانستند هر هفته پنج بازیکن خود را برای اردو به تیم ملی بدهند، عنوان کرد: دوست ندارم در این مورد حرفی بزنم و چیزی که مهم است تیم ملی است. آنها هم شاید دلایلی داشتند که برای خودشان منطقی است ما هم به همین خاطر به تفکر آنها احترام گذاشتیم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا نمی‌شد بازی‌ها را لغو کند تا آن بازیکنان راحت به اردو بیایند، عنوان کرد: داستان این نیست، اکنون باید حواس‌مان به سمت جلو باشد و نه اینکه به پشت سر نگاه کنیم اگر به این موضوع فکر کنیم این مسئله بار اضافه‌ای برای ما خواهد بود. ما باید بدویم و نمی‌توانیم با خودمان بار بکشیم.
 
خسوس اظهار داشت: ما در آنجا با دو تیم لیگ برتری برزیل نیز به صورت دوستانه بازی می‌کنیم آن دو تیم جزو تیم‌های خوب این لیگ هستند اما نتوانستند به چهار تیم نهایی لیگ برسند.
 
خسوس در پاسخ به این سؤال که او به حرم امام رضا رفته و چه شده که اشک ریخته است، خاطرنشان کرد: می‌توانم بگویم زمانی که به حرم امام رضا(ع) رفتم روحیه و حال و هوای متفاوتی داشتم که تاکنون آن را تجربه نکرده بودم

اخبار مرتبط

تمدید قطعی قرارداد کاندلاس

چشم بادامی ها مغلوب قدرت شاگردان خسوس شدند/ مصاف با برزیل برای صعود

بی‌اطلاعی خسوس از اتفاقات فوتسال ایران!

0 نظر

ارسال نظر

capcha