آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده اعلام شد

«دربند» 370 میلیون و «گناهکاران» 60 میلیون فروختند

«دربند» 370 میلیون و «گناهکاران» 60 میلیون فروختند
به گزارش «سراج24»، دو فیلم تازه اکران شده‌ی «گناهکاران» و «دربند» در مجموع به فروش 430 میلیون تومانی در تهران رسیدند.
 
امیر قطبی از موسسه پخش «فیلمیران» آخرین آمار فروش فیلم‌های «گناهکاران»، «دربند»، «پل‌چوبی»، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» و «دهلیز» را تا شامگاه 18 مهرماه ارائه کرد.
 
او درباره میزان فروش آخرین ساخته فرامرز قریبیان گفت: فیلم «گناهکاران» پس از 9 شب نمایش در 23 سالن تهران، حدود 60 میلیون تومان فروش داشته است. هم‌چنین کپی‌های این فیلم برای شهرستان‌ها در حال آماده شدن است و فعلا اکران محدودی در چند شهرستان داشته‌ایم.
 
«گناهکاران» چهارمین تجربه‌ی فرامرز قریبیان در کارگردانی فیلم‌های سینمایی است. او در این فیلم علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی و ایفای یکی از نقش‌ها را هم برعهده دارد.
 
قطبی ادامه داد: فیلم «دربند» به کارگردانی پرویز شهبازی هم پس از 16 روز نمایش در 22 سالن سینمایی تهران به فروش 370 میلیون تومانی رسیده است.
 
او افزود: این فیلم در 12 سالن شهرستان نیز اکران می‌شود و حدود 500 میلیون تومان فروش داشته است.
 
«پل‌چوبی» 930 میلیون تومان در تهران
 
قطبی با اعلام اینکه فیلم آخرین ساخته مهدی کرم‌پور به فروش کلی 1میلیارد و 330 میلیون تومان رسیده است، گفت: «پل چوبی» در تهران پس از 44 روز نمایش، 930 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 400 میلیون تومان فروش داشته است.
 
در این فیلم بازیگرانی هم‌چون هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و مهران مدیری حضور دارند.
 
فروش بیش از چهار میلیارد تومانی «هیس...!»
 
به گفته قطبی نمایش فیلم «هیس دخترها فریاد نمی زنند» به کارگردانی پوران درخشنده پس از 72 روز هم‌چنان در 22 سالن سینمایی تهران ادامه دارد.
 
او گفت: این فیلم در تهران 2 میلیارد و 350 میلیون تومان و در شهرستان‌ حدود 1 میلیارد و 700 میلیون تومان فروش داشته و در مجموع به فروش بیش از 4 میلیارد تومان رسید است.
 
ادامه اکران «دهلیز» در سه، چهار سینمای تهران
 
قطبی با اشاره به اینکه اکران فیلم «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی در سه تا چهار سینمای تهران هنوز ادامه دارد، بیان کرد: این فیلم پس از 72 روز نمایش به فروش 1 میلیارد و 430 میلیون تومان رسیده که حدود 1 میلیارد تومان آن به تهران اختصاص دارد.
ایسنا

اخبار مرتبط

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

«دربند»؛ روایتی تلخ اما شریف و قابل احترام

جدید‌ترین آمار فروش فیلم های در حال اکران اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha