گمانه زنی ها در مورد لیست خروجی پرسپولیس در نیم فصل

گمانه زنی ها در مورد لیست خروجی پرسپولیس در نیم فصل

 پرسپولیسی‌ها برای نیم‌فصل ریزش قابل‌توجهی خواهند داشت و احتمالا چند بازیکن این تیم در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل جای‌شان را به چهره‌های جدید خواهند داد.

 

به گزارش « سراج24 » رضا حقیقی هافبک تیم پرسپولیس که در مورد او و شایعه محرومیتش صحبت‌های زیادی می‌شود، طبق گمانه‌زنی‌ها نفر اول لیست اخراجی‌های پرسپولیس برای نیم‌فصل است.

 

بحث سه‌کارته شدن حقیقی در دیدار با گسترش فولاد و غیبت او در دیدار با سپاهان آن هم به خاطر مراسم عروسی برادرش از یک سو و گوشه‌وکنایه‌های حقیقی در مورد علی دایی از سوی دیگر باعث شد تا او از چشم کادر فنی پرسپولیس و حتی هواداران این تیم بیفتد.

 

هرچند که در مورد حقیقی و حتی ماجرای تهدید خبرنگاران صحبت‌های زیادی مطرح است ولی این‌که چطور سرپرست تیم پرسپولیس باوجود احراز و اعلام سالارکیا گزارشی از وضعیت حقیقی به کمیته انضباطی پرسپولیس نداده موضوع عجیب دیگری است.

 

پرونده حقیقی در پرسپولیس آنقدر عجیب و غریب شده که حتی گفته می‌شود علی دایی پشت ماجرای این بازیکن است و از سرپرست پرسپولیس خواسته که گزارشی از حقیقی به کمیته انضباطی پرسپولیس ارسال نشود!

 

شنیده‌ها در مورد حقیقی حکایت از آن دارد که با توجه به عملکرد این بازیکن و نیمکت‌نشینی‌هایش در بازی‌های اخیر، کادر فنی پرسپولیس نظر مساعدی در مورد حفظ حقیقی ندارند و قرار است که باشگاه در نیم‌فصل با مشتریان این بازیکن وارد مذاکره شود.

 

در حالی که بعضی‌ها تلاش می‌کنند تا به نحوی ماجرای حقیقی را پایان یافته نشان دهند، علی دایی در گفتگویی که با خبرنگاران داشت آب پاکی را روی دست حقیقی ریخت: «فعلا هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نخواهد شد و اگر قرار به جدایی بازیکنی باشد این اتفاق در نیم‌فصل خواهد افتاد!»

 

البته جدا از حقیقی این قضیه در مورد بعضی از بازیکنان دیگر پرسپولیس نیز وجود دارد. گفته می‌شود که میلاد غریبی هم دیگر گزینه‌ای است که شاید با توجه به وضعیتش در پرسپولیس در لیست بازیکنان مازاد این تیم قرار بگیرد.

 

دیگر موضوع قابل بحث پرسپولیسی‌ها، ماجرای گلرهای این تیم است. پرسپولیس در حال حاضر چهار دروازه‌بان به نام‌های نیلسون، امیر عابدزاده، علیرضا حقیقی و رضا محمدی دارد که تا اینجای کار نیلسون گلر اول سرخ‌ها بوده و در تمام بازی‌ها به صورت ثابت برای پرسپولیسی‌ها به میدان رفته است.

 

شنیده‌ها در مورد وضعیت گلرهای پرسپولیس حکایت از آن دارد که احتمالا بار دیگر علیرضا حقیقی از پرسپولیس جدا و راهی تیم جدیدی می‌شود.

 

آنها اما تنها بازیکنان جدایی طلب پرسپولیس نیستند چرا که مارکو سکپانوویچ هم دور از چشم باشگاه دنبال تیم می‌گردد. محمد عباس زاده نیز از شرایطش در پرسپولیس ناراضی است. او که از عنوان آقای گلی لیگ یک به نیمکت پرسپولیس دوخته شده، تراکتورسازی را مقصد احتمالی خود می داند.

 

گفته می شود تراکتورسازی پیشنهادی مشابه را هم برای علیرضا نورمحمدی فرستاده که فعلا بی‌پاسخ مانده چرا که خود نورمحمدی هنوز تصمیم به ترک پرسپولیس نگرفته است.

اخبار مرتبط

در تمرین سرخپوشان چه گذشت؟

مدافع جنجالی به پرسپولیس برمی‌گردد؟

پرسپولیسی ها در کاظمی تمرین می کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha