در حمایت از فتنه

حمایت بازیگر معروف از متهم فتنه ۸۸ /توهین امیر جعفری به پرچم ایران در فیس بوک

حمایت بازیگر معروف از متهم فتنه ۸۸ /توهین امیر جعفری به پرچم ایران در فیس بوک

به گزارش « سراج24 »، امیر جعفری روز قبل در صفحه فیسوک خود، متن و تصویر قابل تأملی قرار داد. در این صفحه  امیر جعفری تصویری از پرچم ایران را بدون کلمه مقدس "الله" قرار داده است. پرچم مقدسی که برای حفظ همان واژه و تقدسش خون هزاران شهید ریخته شده است و اینک هنرمند نماها اینگونه رسالتشان را نمایش می دهند.

این بازیگردر پست روز گذشته فیس بوک خود آزادی عیسی سحر خیز (زندانی سیاسی که چندی پیش آزاد شد) را به وی و خانواده اش تبریک گفته است و در مقابل استقامتش سر تعظیم فرود آورده است.متن این پست بدین شرح است:  
عیسی سحر خیز پس از ۱۵۵۲ روزمقاوت وایستادگی امروزش آزاد شد…
از طرف خودم و همسرم این روز عزیز را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می کنم و به احترام صبر و استقامت این عزیزان سرتعظیم خم می کنم.
به امید روزی که همه مابه این درک وفهم برسیم که هر انسان اندیشمندوآزادی خواه ودگراندیش الزاما مجرم و فتنه گر و برانداز و وطن فروش و… نیست وزندان هم جای حبس اندیشه ها نیست
امیر جعفری/ریما رامین فر-۹۲/۷/۱۲


فعالیتهای اینچنینی در فضای مجازی توسط افرادی که ظاهرا در نقش بازیگر مشغول فعالیت هستند، نشاندهنده ی عدم دقت کافی مراجع ذیربط در این حوزه می باشد که ظرافت بیشتر در این نظارت را می طلبد./فرهنگ

اخبار مرتبط

فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد

شوق انقلاب و وطن، 39 سال پس از پیروزی/ پرچم‌های ایران چگونه بازهم به سر در خانه‌های مردم رسید؟

فتنه‌گر ایرانی در جشنواره تئاتر فجر

5 نظر

1392/07/14 - 00:47

خوب این حرفاش که درست و من هم قبول دارم اما چرا دیگه با پرچم ایران این کارو کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من
1392/07/14 - 19:16

man ke tamam tanam larzid!!!akhe ina none in vatano mikhoran bad ..................
vaghean vase masolini ke inghad sahengaran bishtar moteasefam!!!
alah!!!!!chera akhe amir khan!!!!!!!!??

helen
1392/07/20 - 21:43

سلام به من و هلن
باید بگم چقدر راحت در مورد دیگران قضاوت می کنید .
اول اینکه مگه هر سه رنگی پرچم ایرانه ؟!! و دوما شما از کجا میدونی این دیوار به این بزرگی سرش کجاست ، تهش کجاست . شاید این بنده خدا اول دیوار یا انتهای دیوار ایستاده . شک جزئی از دین ماست .
دوم اینکه چرا تنت لرزید ، شما تو خونه پدرت بزرگ شدی ولی مطمئنا همه اخلاقیات و قوانین پدرتو که قبول نداشتی ، پس پدرت هم می لرزیده ، هر انسان زنده ای حق دار عقیدشو بگه ، مثل تو که نظر گذاشتی و مثل خودم که دارم به نظر جواب می دم . در ضمن این نظر تو یک صفحه شخصی تو فیسبوکه و نه تو یک روزنامه کثیرالانتشار یا صدا و سیما .
در ضمن به مسئولین هم ارتباطی نداره ، مثلا گلشیفته فراهانی از ایران رفت اومدن سر رئیس صدا و سیما را زدن ، به اون بد بخت ربطی نداشت .
امان از تعصب که به قول امام حسین علیه السلام تعصب ، تعقل از بین می بره . تا یک چیزی می شنوید سریع جواب ندید . اگه اشتباه کرده باشید چی ؟

وحید

ارسال نظر

capcha