مرکز ترک اعتیاد مخصوص ستارگان هالیوود

 مرکز ترک اعتیاد مخصوص ستارگان هالیوود

به گزارش « سراج24 » زک افرون، بازیگر جوان سینمای هالیوود پس از 5 ماه اقامت در مراکز ترک اعتیاد،‌ موفق شد اعتیاد به کوکایین را ترک کند.

 

پیش از این نیز برخی ستارگان که از اعتیاد ، افسردگی و ناراحتی های روانی رنج می برند به این مراکز مراجعه کرده اند.

 

اما آنها به مراکز ترک اعتیاد معمولی که افرادی از هر قشر جامعه حضور دارند ،‌نمی روند. یکی از این مراکز «ادیکشن آلپس» (Addiction Alps) در مالیبو لس آنجلس است.

 

فقط یک تکه زمین در این منطقه لس آنجلس میلیونها دلار ارزش دارد ، چه برسد ماهها در این منطقه اقامت داشته باشند. این مرکز در سال 2010 و صرفا برای ترک دادن ستارگان و افراد معروف و ثروتمند تأسیس شده است. تمامی وسایل راحتی و امکانات لازم در این مرکز موجود است.

 

ولی ستارگان برای استراحت در اتاقی بزرگ ،‌روشن و تمیز با دکوراسیون ویژه ، مصرف غذاهای مفید ، بهره گیری از هوای سواحل اقیانوس،‌ مطالعه در محیطی آرام ، ورزشهای فیزیکی ، فکری و استخر و در نهایت ترک اعتیاد در این شرایط ایده آل چقدر پرداخت می کنند؟

 

مرکز «ادیکشن آلپس» با ارائه چنین خدماتی 90 هزار دلار در ماه دریافت می کند که به نظر می رسد در قبال خدماتی که ارائه می دهد اندک هم باشد.

 

شاید یکی از دلایلی که ستارگانی همچون «لیندزی لوهان» مدام به این مراکز مراجعه می کنند ، آرامش در چنین محیطی باشد.

 

گفتنی است 60 درصد بازیگرهای سینمای هالیوود به الکل اعتیاد داشته که از میان این افراد 40 درصدشان نیز معتاد به یکی از مواد مخدر اند/سینما خبر

اخبار مرتبط

۹۴ درصد زنان هالیوود «تعرض جنسی» را تجربه کرده‌اند

شیطان در مقابل منجی موعود در سینمای هالیوود

اهالی هالیوود: در قبال جامعه مسئولیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha