در پی اظهارات اخیر خاتمی مبنی بر تغییر در ترکیب خبرگان

خیز جدید فتنه‌گران بر تقابل با ولایت مطلقه فقیه

 خیز جدید فتنه‌گران بر تقابل با ولایت مطلقه فقیه

به گزارش « سراج24 »، در روزهای اخیر سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات ،در سخنانی معنادار ،خواستارتغییرات اساسی در مجلس خبرگان و جایگزینی افرادی به زعم خود جوان،روشنفکر از افراد وابسته به مجمع محققین و دیگر جریان های همسو با فتنه گران گردیده است.

محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: "ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم‌تر از انتخابات مجلس می‌دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم. با مجمع محققین قم صحبت کرده‌ایم که از میان روحانیون جوان و خوش فکر نیروهایی را شناسایی و برای حضور در خبرگان آماده سازیم."

اما به راستی چرا جریان های تندروی اصلاح طلب و حامی فتنه به فکر تغییر درترکیب مجلس خبرگان و فتح کرسی های آن می باشند؟

در پاسخ باید اذعان نمود مجلس خبرگان شامل افراد و بزرگان دینی است که بیشترین قرابت را با اندیشه های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب ،دارا می باشند و پایبندی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه ،به عنوان الگو و معیار مطرح می باشد،لذا ملت ایران نیز در راستای عشق به ولایت فقیه ،بهترین افراد نزدیک به نظرات و اندیشه های امام خمینی و مقام معظم رهبری را برای  حضور در نهاد حساس مجلس خبرگان انتخاب نمودند.

خیز فتنه گران و حامیان شکست خوردۀ آنان به مانند مجمع به اصطلاح محققین و مدرسین حوزۀ علمیۀ قم در راستای تقابل سیستماتیک با ولایت مطلقۀ فقیه انجام می پذیرد.

هم چنین باید گفت  برخی افراطیون اعضای مجمع مدرسین حوزه علمیه قم که با حضور خود  در اعتراضات فتنه گران در آشوب های سال 88ضدیت خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی به عینه ثابت نموده اند و سایت رسمی مجمع مدرسین در سال88با اتهام زنی به نظام اسلامی مبنی بر تقلب در انتخابات ،به عنوان ملعبۀ رسانه های صهیونیستی واقع گردید ، هم اکنون نیز برخی از اعضای مجمع مدرسین به علت تفکرات افراطی بر علیه ارزش های نظام اسلامی و آرمان های امام(ره) و مقام معظم رهبری به عنوان سوژۀ رسانه های صهیونیستی  بر علیه انقلاب اسلامی مورد استفادۀ ابزاری قرار می گیرند و در پی نفوذ در مجلس خبرگان می باشند.

لذا باید  شالودۀ تفکرات برخی افراطیون در مجمع محققین و مدرسین را در ضدیت  با مقولۀ ولایت مطلقه فقه عنوان نمود ،به عنوان نمونه نفی مشروعیت الهی ولایت فقیه ازسوی محمد تقی فاضل میبدی و هم نوائی برخی از دیگر اعضای افراطی مجمع محققین با اشخاصی  همچون محسن کدیور در هجمه به ولایت فقیه و حتی انکار اصل ولایت فقیه  جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمی گذارد که این مجمع  مروج اندیشه های آیت الله منتظری ، با درگذشت منتظری و نبود مرجعی که مجمع محققینی ها را به خود راه دهد، در پی برنامه ریزی و آموزش برخی روحانیون جوان ،در صدد نفوذ در بدنۀ مجلس خبرگان و نیز تقابل تشکیلاتی با ولایت فقیه و به تبع آن کسب جایگاه رهبری نظام می باشند./بلاغ

اخبار مرتبط

بررسی پروژه «عبور از روحانی» توسط اصلاح‌طلبان

اعتراضات به حق مردم چند سال است که وجود دارد/مسئولان به درد دل مردم گوش کنند/اعتراض مردم به دولتی است که با حمایت اصلاحات روی کار آمد

اختلافات «جبهه‌ای» اصلاح‌طلبان درون «حزبی» شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha