اختصاصی «سراج 24»:پس از شکست در انتخاب شهردار تهران؛

دعوای درون گفتمانی جریان اصلاحات به خاندان هاشمی رسید

دعوای درون گفتمانی جریان اصلاحات به خاندان هاشمی رسید

به گزارش خبرنگار سیاسی سراج24 اصلاح‌طلبان که هنوز در شوک شکست در انتخاب شهردار تهران هستند، هر روز بر دامنه اختلافاتشان در این‌باره افزوده می‌شود.

در این زمینه به‌تازگی یکی از اعضای مرکزی سازمان (منحله) مجاهدین انقلاب، خواهان معرفی افرادی شده است که محسن هاشمی را بر اصلاح‌طلبان تحمیل کردند و در صفحه شخصی در یک شبکه اجتماعی می‌نویسد: آیا اصلاح‌طلبان برای صدارت شهرداری تهران از آقای محسن هاشمی دعوت به‌عمل آورده و ایشان در پاسخ به این اجماع لبیک گفته؟ یا ایشان از ابتدا و بدون هماهنگی با اصلاح‌طلبان، خود را شایسته این سمت فرض کرده و پیشقدم شده و خود را عرضه و انتظار حمایت و اخذ آرای بی‌چون چرای اصلاح‌طلبان را نموده است؟

وی اضافه می‌کند: واقعاً اصلاح‌طلبان هیچ گزینه دیگری به جز محسن هاشمی برای عرضه نداشتند که باعث اجماع و رأی‌آوری بیشتری بشوند؟

چرا اعضای شورای شهر و بزرگان اصلاحات تلاش نکردند سایر مدیران موفق و صاحب نام در عرصه عمرانی و مدیریت در این امر مشارکت داده شوند و شاهد این ناکامی نباشیم؟

وی اضافه می‌کند: اعضای شورای شهر باید پاسخگوی این محدودیت ایجادشده باشند و یا افرادی که به‌واسطه تحت فشار قرار دادن اعضای شورا و حتی سایر کاندیداها و خارج کردن سایر گزینه‌ها و اجازه ندادن برای طرح سایر گزینه‌های مناسب برای شهردار شدن را به مردم معرفی کنند. دم از اصلاحات و دموکراسی می‌زنیم ولیکن به‌جای نظام شایسته‌سالاری، از نظام ملوک‌الطوایفی تبعیت می‌کنیم و تن به ملاحظات پدرخوانده‌ها باید بدهیم.

اخبار مرتبط

سفرهای تفریحی و دیپلماتیک خاندان هاشمی به کجا بود؟

خاندان هاشمی خودشان را صاحب مملکت می‌دانند/ جایگاه مجلس با رفتن و آمدن کسی جابجا نمی‌شود

تیتر اصلی رسانه های اصلاح طلب از آغاز مذاکرات تا امروز؛ «توافق به هر قیمتی»/ انتخابات با اصلاح طلبان چه ها که نکرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha