رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خبر داد

ارائه خدمات درمانی رایگان به محرومان با ۲۰ میلیارد تومان

ارائه خدمات درمانی رایگان به محرومان با ۲۰ میلیارد تومان

 

 

به گزارش سراج24:  به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، محمد رئیس‌زاده در مراسم افتتاحیه بیمارستان ‏صحرایی شهید دکتر محمد عبدالحسینی طی سخنرانی خود گفت: بسیج جامعه پزشکی با توجه به نقش مهمی که در ارائه خدمات ‏درمانی دارد، جمعیت‌گیری در جامعه پزشکی پر شور‌تر از زمان دفاع مقدس است. به طوری‌که 75 درصد پزشکان برای خدمت ‏رسانی در داخل و خارج از کشور اعلام آمادگی کردند‏.

وی افزود: موارد بسیاری از جامعه پزشکی برای اولین بار به مناطق محروم اعزام شدند، که پس از آن خودشان برای حضور در ‏بیمارستان‌های بعدی اعلام آمادگی کردند‏.‏

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه تا پایان امسال 70 بیمارستان صحرایی در کل کشور توسط بسیج جامعه ‏پزشکی برپا خواهد شد، ادامه داد: تا پایان امسال70 تیم تک تخصصی در قالب 6400 تیم درمانی به مناطق محروم اعزام خواهند ‏شد‏.

وی تصریح کرد: مجموع خدماتی که در سال گذشته توسط بسیج جامعه پزشکی انجام شد بالغ بر 20 میلیارد تومان بود که پزشکان ‏بسیجی داوطلب این خدمات را به مردم محروم ارائه دادند.

وی با اشاره به اینکه حاشیه کلانشهر‌ها از نظر عدم رسیدگی بهداشتی و نبود مراکز درمانی موضوع اجتماعی بسیار مهمی است، ‏گفت: از این لحاظ باید مناطق محروم تقویت شوند‏.‏ماندگاری در اصول و عمل به آن جزء رازهای اساسی نظام است که یکی از آن اصول خدمت به مردم مناطق محروم است.

اخبار مرتبط

انواع روغن موتور و فیلتر خودرو به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شد

کجا آزمایش رایگان ایدز بدهیم؟

۹ فراورده از مکمل‌های تغذیه‌ای برای گروه های سنی خاص رایگان عرضه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha