ایوبی:اگر مدیری فیلمی مخلاف جمهوری اسلامی بسازد آیا نباید از او استفاده کرد!

جامعه صنفی تهیه کنندگان مهمانی روز ملی سینما را تحریم کردند

جامعه صنفی تهیه کنندگان مهمانی روز ملی سینما را تحریم کردند
به گزارش سراج24  جامعه صنفی تهیه‌کنندگان و صنوف قانونی سینما طی بیانیه‌ای با گلایه از حواشی نشست خبری امروز حجت‌الله ایوبی و توجه دوباره به هیأت مدیره قبلی خانه سینما، از تحریم مهمانی فرداشب سازمان خبر دادند.

بنابر این گزارش متن این بیانیه به شرح زیر است :

بوی تعفن دورویی تمام فضای سینما را برداشته است. تسخیرکنندگان بیست و چندساله سینما، چون اختاپوس بر ساختمان پوسیده "خانه سینما" چنگ انداخته‌اند. ظاهرا مدیران ناآگاه، گرسنگی مزمن اهالی سینما را به بازی گرفته‌اند.

یاران بیکار و گرسنه سینمایی در مهمانی پرشکوه اما باطل جمعه شب، 22 شهریور سازمان سینمایی، شرکت نمی‌کنند.

پیوند رانت خواران با مدیران نابلد مبارک باد

"جامعه صنفی تهیه‌‍کنندگان"

 

شایان ذکر است سازمان سینمایی به مناسبت روز ملی سینما و بازگشایی خانه سینما، فردا شب 22 شهریور در باشگاه دیپلماتیک تالار آبگینه وزارت امور خارجه، مهمانی تشکیل داده است و کارت دعوت آن در بین نشست امروز در محل خانه سینما توزیع شد.

نشست مطبوعاتی حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی با اهالی رسانه در مورد بازگشایی خانه سینما امروز ساعت 11:30 در محل خانه سینما برگزار شد.

وی در مورد اشخاصی مانند آفریده و سیفی آزاد خاطر نشان کرد: اگر مدیر دست پاکی در همین انقلاب پا گرفته و بدون دست درازی به بیت المال پیشرفت کرده و در این میان فیلم بدی هم ساخته نباید آنها را حذف کنیم.

وی افزود :‌اگرچه در مورد مدیریت این 2 نفر هنوز تصمیمی گرفته نشده اما بنابر فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر جذب حداکثری در معاونت سینمایی اعتقاد داریم که اگر مدیری فیلمی خلاف با جمهوری اسلامی بسازد آیا نباید از او استفاده کرد؟!

اخبار مرتبط

نماهنگ| خاک دلیران

تراژدی جهان اسلام و تصوف ایرانی و عزاداری عاشورا نامزد نهایی سی‌وهفتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران

«به وقت شام» روی پرده‌ی سینما در لاذقیه

0 نظر

ارسال نظر

capcha