مهمترین محورهای نشست خبری حجت الاسلام اژه‌ای/این خبر در حال تکمیل است

م.ر بازداشت نشده اما از وی درباره پرونده بیمه ایران تحقیق شده است/ رفع فیلتر فیس‌بوک منوط به رفع مصادیق مجرمانه آن است

م.ر بازداشت نشده اما از وی درباره پرونده بیمه ایران تحقیق شده است/ رفع فیلتر فیس‌بوک منوط به رفع مصادیق مجرمانه آن است

به گزارش سراج24، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه پنجاه و یکمین نشست خبری خود را با اهالی رسانه برگزار کرده است که مهمترین محورهای این نشست به شرح زیر است:

م.ر بازداشت نشده اما از وی درباره پرونده بیمه ایران تحقیق شده است

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به احضار م.ر به قوه قضاییه و انجام تحقیقات لازم از وی گفت:‌ از ایشان تحقیق شده اما بازداشت نشده و در حال حاضر آزاد هستند.

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت جدید فعال‌تر شده‌ است

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت یازدهم فعال‌تر شده است، گفت: جلسات این ستاد با حضور سه قوه برگزار شده است.

پرونده شرکت مس سرچشمه در دادسراست/ بازگشت وجوه خارج شده به داخل کشور

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه پنجاه و یکمین نشست خبری خود در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آخرین وضعیت دو پرونده برادران «ر» و دو تن از مسئولان سابق شرکت مس سرچشمه که اقدام به خروج اموال این شرکت به خارج از کشور کرده بودند،‌ چیست، گفت: در پرونده اول در حال حاضر 5 نفر بازداشت شده‌اند که از این تعداد یک نفر فعال در بانک،‌ دو نفر برادر، یک نفر هم کارمند و یک وکیل بودند.

وی افزود: این پرونده در مرحله رسیدگی است و اشیایی که از این افراد ضبط شده تحویل بانک شده است.

اظهارات احمدی‌مقدم را نشنیدم/ رفع فیلتر فیس‌بوک منوط به رفع مصادیق مجرمانه آن است

خبرنگاری دیگری در خصوص اظهارات اخیر احمدی‌مقدم راجع به اتفاقات سال 88 در میدان ولیعصر که منجر به زیر گرفتن یک شهروند توسط ماشین نیروی انتظامی رخ داده بود، توضیحاتی ارائه کرد آیا پرونده‌آی در این خصوص تشکیل شده، که دادستان گفت: من نمی‌دانم شما در مورد چه چیزی حرف می‌زنید، صحبت‌های احمدی‌مقدم را هم نشنیدم اما مسائلی که در فتنه 88 رخ داد ابعادی داشت و برخی افراد ممکن است در همان زمان شناسایی نشده باشند و سپس  مورد شناسایی قرار گرفته باشد اما در این مورد خاص من اطلاعی ندارم.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا با توجه به حضور افراد زیادی در فیس‌بوک به ویژه چهره‌های سیاسی وقت آن نرسیده این شبکه اجتماعی رفع فیلتر شود، گفت:‌ اگر جرایم و مصادیق مجرمانه‌‌ای که در آن بوده رفع شده باشد رفع فیلتر امکان پذیر است در غیر این صورت اتفاق خاصی نمی‌افتد.

وی افزود: کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه طبق قانون عهده‌دار تشخیص موارد مجرمانه است.

اخبار مرتبط

رئیس یکی از سازمان های ایرانی بازداشت شد

یکی از اعضای شورای شهر مشهد بازداشت شد

استعفای معاون جنجالی محیط زیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha