با پیش‌بینی در کار خدا دخالت نمی‌کنیم

قلعه‌نویی: هرکس بگوید دربی حساس نیست دروغ می گوید

قلعه‌نویی: هرکس بگوید دربی حساس نیست دروغ می گوید

به گزارش « سراج24 »، امیر قلعه‌نویی در مورد دربی 77 گفت: دعا می‌کنم بازی خوب و جوانمردانه‌ای را در زمین و سکوها ببینیم. از هواداران استقلال می‌خواهم انرژی خود را روی تشویق تیم خود بگذارند و همچنین به تیم حریف احترام بگذارند.

وی در مورد حساسیت مسابقه عنوان کرد: این بازی حساس است و هرکس می‌گوید حساس نیست، دروغ می‌گوید اما باید به متن بازی پرداخت. ما خودمان را صدرنشین می‌دانیم چرا که کسر آن یک امتیاز غیرقانونی بوده و همانطور که هوشنگ نصیرزاده گفت این قانون در فیفا وجود ندارد.

قلعه نویی در مورد شرایط حریف نیز گفت:پرسپولیس برخلاف چند سال گذشته امسال شرایط خوبی دارد و در بالای جدول حاضر است،‌ امیدوارم این مسئله باعث شود دربی زیبایی را مشاهده کنیم. شما ببینید در تمرین ما چقدر هوادار آمده و این نشان می‌دهد که این مسابقه با دیدارهای قبل متفاوت است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه هواداران این تیم می‌گویند راضی نیستند که در دربی رفت و برگشت ببازند خاطرنشان کرد: این موضوع هم به خاطر حساسیت زیاد این مسابقه است و نشان می دهد مردم روی این مسابقه حساس هستند.

وی در مورد مصدومان تیمش یادآور شد: دو سه مصدوم داریم که پزشکان زحمت می‌کشند تا این بازیکنان را آماده کنند. مطمئناً هاشم بیک‌زاده غایب است اما تلاش می‌کنند تا بقیه را به این بازی برسانند.

قلعه‌نویی در ادامه اظهار داشت: از بازیکنانم خواسته‌ام قبل از بازی کری‌خوانی نکنند چرا که این کارها چیپ است و نمی‌دانم چرا در فوتبال ما چنین اقداماتی شود. باید مصاحبه‌ای انجام دهیم که هم شأن تیمی ما و هم شأن حریف حفظ شود. در این چند سال اولین بار است که دو تیم در بالای جدول حضور دارند و امیدوارم بازی زیبایی از آب درآید.

قلعه‌نویی در مورد پیش‌بینی‌اش از این بازی گفت: هیچ بازی قابل پیش‌بینی نیست مخصوصاً دربی که شرایط خاصی دارد ما در کار خدا با پیش‌بینی دخالت نمی‌کنیم.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت: پزشکان تلاش می‌کنند تا او را برسانند.

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha