بحران اقتصادی گریبان رابرت مرداک را هم گرفت؟

بحران اقتصادی گریبان رابرت مرداک را هم گرفت؟

 

به گزارش «سراج24»، رئیس کمپانی بزرگ فاکس قرن بیستم که یکی از بزرگ‌ترین حامیان رژیم صهیونیستی است با کاهش در آمد در سال مالی 2013 رو به رو شده است.
او در سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2013 مبلغی در حدود 1.1 میلیون دلار کمتر از سال قبل از آن در آمد داشته است. رسانه ها معتقدند او از این موضوع به شدت نگران است چرا که این دومین سال پیاپی است که در آمد وی در حال کم شدن است. در آمد خالص وی در سال جاری معادل 28 میلیون و 913 هزار و 40 دلار بوده و این در حالی است که در سال قبل از آن بیش از 30 میلیون دلار در آمد کسب کرده است و همه این ها در حالی است که وی در سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2011 بالای 33 میلیون دلار در آمد داشته است.
جالب اینجاست در حالی که رسانه ها از نگرانی وی در این زمینه خبر می دهند ظاهرا خود او چندان معتقد به نگرانی نیست چرا که روز گذشته عمارتی در بل ایر خریداری کرده که ارزش آن چیزی در حدود 28.8 میلیون دلار است و این مبلغ تقریبا تمام در آمد سال وی را تشکیل می دهد!
به نظر می رسد این سرمایه دار 83 ساله چندان نگران آینده نیست. شاید چون سن و وضعیت جسمانیش این اجازه را به وی نمی دهند. میلیاردری که روزی می خواست باشگاه منچستر یونایتد را بخرد در سال جاری فقط در زمینه سهام سود داشته است. سهام های وی کمتر از 2 میلیون دلار رشد داشته اند.

اخبار مرتبط

بحرانی که زلزله آخرالزمانی به راه انداخت!+ عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha