گزارش «سراج24»؛ به تاراج رفتن سبک زندگی در سایه بی مسئولیتی فرهنگی:

تاتو کار های مرد برای دختران/خدمات ویژه سالن های زیبایی!

تاتو کار های مرد برای دختران/خدمات ویژه سالن های زیبایی!

گروه فرهنگی «سراج24»،  مدتی است که  زمزمه هایی در خصوص وجود آرایشگاه ها مختلط در سطح شهر منتشر شده است و بر اساس این خبرها در برخی سالن های زیبایی شهر به خصوص سالن های مناطق شمالی شهر، آقایان آرایشگر به خانم ها خدمات آرایشی ارائه می دهند و به تبع از فرهنگ غربی از آرایشگران مرد برای خدمات پیرایش و آرایش زنان استفاده می کنند.

 
 این خبر آن روزها هم بازخوردهایی را به همراه داشت و در نهایت هم معلوم نشد چه کسی پیگیر فعالیت این مراکز شد و در پایان هم این مراکز به حیات خود ادامه دادند بدون اینکه مشکلی برای ادامه کارشان پیش بیاید ؛ جالب اینجا است که هزینه های خدمات آرایشی در آرایشگاههایی که از آرایشگرهای مرد برای خانمها استفاده می کنند، بسیاری بالاتر از آرایشگاه هایی است که خانم ها به ارائه خدمات می پردازند .
 
حال با گذشت مدت زمان طولانی از این جریان و با بی تفاوتی مسئولین امر نسبت به این نوع هنجار شکنی اجتماعی و فرهنگی برخی مراکز خدمات زیبایی قبح شکنی را در این زمینه به اوج خود رسانده اند و با تیلیغات آشکار در رابطه با تاتو و خالکوبی روی بدن زنان توسط تاتو کاران حرفه ای مرد اعلام آمادگی می کنند .
 
این موسسات که عمده فعالیت آنها فضای اینترنت و فیس بوک است با جمع آوری مشتری و ارائه آدرس به آنها به صورت آزادانه به فعالیت خود در نقاط مختلف شهر تهران ادامه می دهدند .
 
در روزگاری نه چندان دور خالکوبی به مردان اختصاص داشت و تنها افراد خاصی از کوبیدن نقوشی رنگی بر روی پوستشان استفاده می کردند. این روزها اما دیگر از خالکوبی های آبی رنگ خبری نیست و پسران و دختران به تقلید از هنرپیشه های هالیوودی و خواننده های غربی، طرح هایی را به روی بدن خود تاتو می کنند که گاهی پاک کردنش برایشان خیلی گران تمام می شود .
 
جالب اینجا است که این سالن ها در اقدامی تعجب برانگیز از ماساژورهای خانم برای ارائه خدمات به آقایان استفاده می کند و همه این اتفاقات در شهری می افتد که مردمش ارزش های اخلاقی و انسانی را مهم ترین مولفه زندگی شان می دانند .
 
بر اساس آمارهای تاتو برای بدن بسته به مساحت نقشی که تاتو می شود، از ۱۰۰هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان متفاوت است  از سوی دیگر دیگر این روزها برخی از آرایشگران زن، خدمات تاتو خود را به صورت خصوصی برای مردان و حتی در منازلشان انجام می دهند. برای این منظور فقط کافی است که یکی از این مراکز خاص تاتو تماس بگیرید و از خانم تاتو کار بپرسید که آیا خدمات تاتو را به روی بدن اقایان هم انجام می دهد و اینکه شرایطش به چه صورت است تا اینکه خانم آرایشگر با دریافت آدرس منزل و بیان هزینه کار، خدمات را ارائه دهد !
 

اخبار مرتبط

8 نظر

1392/06/16 - 13:49

به کجا چنین شتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*
1392/09/04 - 02:47

تو غصه دیگرانو نخور، تو نرو به این مراکز که یه وقت ایمانت به خطر نیافته. آخه به تو چه مربوطه، مگه وکیل وصیه مردمین ؟؟؟!!!! که تو هر کاری دخالت میکنی ؟؟؟!!!

نیما ایرانی

ارسال نظر

capcha