دین اسلام، دین شکیبایی، احترام و حقیقت است!

این دین اسلام نیست!+ فیلم

این دین اسلام نیست!+ فیلم

به گزارش « سراج24 »تکفیری ها کسانی هستند که خودشان را مسلمان می نامند و هر کسی به غیر از خود را کافر یا بی ایمان می دانند و بر اساس همین تفکر معتقدند که می توانند تمام غیر تکفیری ها را بکشند.


تکفیری ها می گویند که بهترین مسلمانان هستند و تمام کمال از سنت پیامبر خدا (صل الله علیه و آله و سلم) پیروی می کنند، چطور جرأت می کنید بگوید که از پیامبر یگانه ما پیروی می کنید در حالی که محمد(صل الله علیه و آله) سرچشمه محبت، مهربانی و صلح بود؟!


از نخستین روزهای اسلام، وقتی که حضرت محمد(صل الله علیه و آله و سلم) مکه را به مقصد مدینه ترک کرد همواره اسلام را به عنوان دین شکیبایی تعلیم می داد، دینی که سرشار از خرد، محبت و احترام به دیگران بود. اقلیت مدینه، مسیحیان و یهودیان، بلافاصله پس از ورود پیامبر به این شهر، تحت حمایت مسلمانان قرار گرفتند. این آیه از قـــرآن مثال بسیار خوبی است از آنچه اســلام به پیروانش می آموزد:« وخدا را بپرستید و چیزی را با او شریک مگردانید و به پدر و مادر احسان کنید و درباره خویشاوندان و یتیمان و مستمندان و همسایه خویش و همسایه بیگانه و همنشین و در راه مانده و بردگان خود(نیکی کنید) که خدا کسی را که متکبر و فخر فروش است، دوست نمی دارد.(سوره مبارکه نساء آیه 36)


آیا این، دینی است که با نفرت و خشونت عجین شده است یا اینکه سرشار از شکیبایی و منطق است؟


از زمان ظهور اسلام، غیر مسلمانان زیادی در سرزمین های اسلامی زندگی کرده اند اسلام همواره پیروانش را به سوی نیکی و خوبی ها فرا می خواند، قرآن در این باره می فرماید:« ای کسانیکه ایمان آورده اید، برای خدا به داد برخیزید و به عدالت شهادت دهید و از خدا پروا کنید که خدا به آنچه انجام می دهید آگاه است.» (سوره مبارکه مائده آیه8)


اسلام به ما می آموزد که حتی اگر دیگران نسبت به ما بی انصاف هستند این وضعیت به ما این حق را نمی دهد که نسبت به آنها بی انصاف باشیم.


اسلام همواره نمونه صلح بوده است و پیامبر اسلام 1400 سال پیش قوانین محکم و صریحی داشتند. حتی در مواجهه با جنگ و درگیری، این در حالی بود که جهان هنوز بدوی و خشونت آمیز بود. این ها قوانینی بود که پیامبر برای سربازان خود وضع کرد و شامل این بود که با غیر نظامیان و حتی محیط پیرامون خود چطور رفتار کنند و اینها مربوط به 1400 سال پیش است! در حالی که حتی امروز در قرن بیست و یکم، زمانی که جنگ یا درگیری صورت می گیرد، جوامع به اصطلاح پیشرفته هیچ توجهی به محیط، و یا حتی کشتن افراد بی گناه نمی کنند.


با این حال، اینها دستوراتی هستند که پیامبر عزیزمان 1400 سال پیش به سربازان خود داده بود این است اسلام ناب محمدی!

ـ معاهدات خود را نقض نکیند.

ـ افراد سالخورده، کودکان و زنان را نکشید.

ـ درختی را قطع نکیند.

ـ درختان نخل را نسوزانید و غرقاب نکنید.

ـ درختی که میوه دارد قطع نکنید.

ـ مزارع را غرقاب نکنید.

ـ آب کفار را مسموم نکنید.


این دستور العملی است که 1400 سال پیش توسط حضرت محمد(صل الله علیه و آله و سلم) صادر شد و اینکه می بینیم که امروز به نام اسلام چه کارهای صورت می گیرد.

حضرت محمد(صل الله علیه و آله و سلم) فرمودند که درختان را قطع نکنید و می بینیم که امروز تکفیری ها به راحتی سر از بدن انسان ها جدا می کنند! این کار را از کجا یاد گرفتند؟

بی تردید این اسلام محمد نیست! بلکه ساخته دشمنان اسلام است که سعی دارند این دین معقول و صلح جو را بدنام کند.

چطور می توانید "الله اکبر" بگویید و چنین گناه مهلکی را مرتکب شوید؟

چطور می توانید "الله اکبر" بگویید و خون یک انسان دیگر را بی دلیل بریزید؟

چطور می توانید "الله اکبر" بگویید و مسجدی را ویران کیند؟


شما مردمی را که می گویند تنها به یک خدا ایمان دارند و محمد(صل الله علیه و آله و آله)، رسول آنها است را می کشید؟ اگر این افراد دشمن شما هستند، پس شما کی هستید و واقعا به چه چیزی اعتقاد دارید؟


پیامبر (صل الله علیه و آله و سلم) به ما می گوید که حتی با دشمن مان هم با احترام رفتار کنیم پس این چه کاری است که شما انجام می دهید؟


ای تکفیری ها! راه شما، راه اسلام نیست، شما دشمن اسلام هستید که می خواهید در دنیا اسلام اختلاف ایجاد کنید نه سنی دشمن شیعه هستند و نه شیعیان دشمن سنی ها ما همگی برادر و خواهران یکدیگر هستیم.


اما شما دشمن هستید! شما تکفیری هایی که سعی می کنید خودتان را فروتن نشان دهید اما نام اسلام را به نفع خودتان تحریف کرده اید.


جالب نیست که این به اصطلاح پیراوان اسلام(مسلمان نماها) همواره مسلمانان را می کشند! آن ها هرج و مرج های زیادی را در بسیاری از کشورهای اسلامی به پا کرده اند، از پاکستان گرفته تا عراق، سوریه، مصر، سومالی، ایران، یمن، افغانستان و دیگر کشورها.


شما به اصطلاح مدافعان ایمان، چرا این همه آشوب در کشورهای اسلامی به پا می کنید؟


شمایی که می گوئید از سنت های پیامبر پیروی می کنید، چرا جهاد معروف شما را علیه وجود صهیونیست های اسرائیل نمی بینیم که همواره به مسلمانان و مسیحیان زیادی ظلم می کنند. شما هرگز کاری علیه تلاویو انجام نداده اید؟ اما در عوض به بغداد، دمشق، کابل، وبسیاری از دیگر شهرهای جهان اسلام حمله کرده اید.


تکفیری ها! شما و حامیان وهابی تان درعربستان سعودی و قطر بزرگترین دشمنان مسلمانان هستید.


ما در مقابل شما می ایستیم و به تروریسم، وحشی گری و آدمخوری شما نه می گوییم!


این اسلام نیست! شما دشمن اسلام هستید. و هم مسلمانان سنی و هم شیعه مسلمانان شیعه، دست به دست یکدیگر می دهند و در مقابل شما می ایستند.


ما به شما اجازه نمی دهیم این وحشی گری ها را به نام ما انجام دهید!


اسلام  یعنی جستجوی راهی برای بهتر شدن نزدیکتر شدن به خدا و آنچه او از ما می خواهد؛ نه چهره خشن، وحشتناک و متعصبی که شما دارید. دیدگاه شما ریشه در نیکی و یا قوانین خدا ندارد، در واقع نمایانگر شر است و از شیطان نشأت می گیرد.


دین ما، دین شکیبایی، احترام و حقیقت است! و به تکفیری ها اجازه نمی دهیم نام اسلام را بدزدند.


ما یک امت هستیم، در حب به خدا اشتراک داریم و شما و حاکمانتان که در ریاض و لندن و ... نشسته اند، اجازه نمی دهیم بین ما تفرقه بیاندازند و یا نام اسلام را از بین ببرند.

 

Flash version 9,0 or greater is required
You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

فیلم مربوط به خبر

اخبار مرتبط

نتوانسته ایم پیامبر رحمت (ص) را به دنیا معرفی کنیم

‌قرآن کامل‌ترین نسخه زندگی برای بشریت است/از تشرف به دین اسلام احساس آرامش دارم

یک جوان ایرلندی در حرم امام رضا(ع) شیعه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha