برای خلیج فارس جانمان را می‌دهیم، پول معنی نمی‌دهد

هدایتی: نتوانستم به درخواست بزرگان پرسپولیس نه بگویم/ خوشحالم خلعتبری به کشورش برمی‌گردد

هدایتی: نتوانستم به درخواست بزرگان پرسپولیس نه بگویم/ خوشحالم خلعتبری به کشورش برمی‌گردد

به گزارش سراج24، حسین هدایتی  در خصوص پرداخت پول رضایتنامه محمدرضا خلعتبری به باشگاه عجمان و حضور این بازیکن در پرسپولیس اظهار داشت: خدا را گواه می‌گیرم که نمی‌خواستم در این‌باره حرفی بزنم چون دوست نداشتم که بعدا آقایان بگویند که من به دنبال بازارگرمی و این حرفها هستم.

وی افزود: اما بر خود تکلیف کردم با توجه به حرفهایی که بازهم شنیدم با مردم عزیز و هواداران پرسپولیس حرف بزنم و همه چیز را شفاف بگویم. من به خاطر نامهربانی برخی دوستان عزیز و زحمت‌کش از فوتبال خداحافظی کردم اما با درخواست برخی از بزرگان که در این فوتبال صاحب‌نام و زحمتکش هستند نتوانستم به تقاضای آنها نه بگویم.

هدایتی ادامه داد: خدا می‌داند وقتی که دیدم ملی پوش ما در آستانه جام جهانی می‌خواهد در لیگ مجعول خلیج ع‌رب‌ی به میدان برود و این موضوع شاید اماراتی‌ها را خوشحال کند. به دنبال این بودم تا خدمت کوچکی را به ملی پوش فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس کنم تا خلعتبری را به آغوش گرم کشورمان در سالی که برای ما حساس است برگردانم.

وی تاکید کرد: به همین دلیل پس از درخواست‌هایی که بود فکر کردم و تصمیم را گرفتم که از هر گوشه و کناری که شده این پول را تهیه و به پرسپولیس کمک کنم که خدا را شکر خدا خواست و شرمنده 35 میلیون هوادار عاشق نشدم.

هدایتی در خصوص رقمی که مطرح می‌شود نیز گفت: باور کنید وقتی می‌خواستم چک را به پرسپولیسی‌ها بدهم اعدادی را که باید پرداخت می‌کردم بسیار کوچک‌تر از پولی بود که در رسانه‌ها مطرح می‌شد. باور کنید عدد خیلی پایین بود و برای شادی دل 35 تا 40 میلیون هوادار بسیار ناقابل. امیدوارم این هدیه من به عنوان یک شاخه گل قرمز مبارک هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران باشد و همیشه بیگانگان این را بدانند خلیج فارس هیچ یک از حروفهایش تغییر پیدا نخواهد کرد چون همیشه فارس تا ابد می‌ماند.

مالک سابق باشگاه استیل آذین یاد آور شد: امیدوارم این کمک من مورد تایید مردم باشد و مردم برایم دعا کنند. کار کردن برای این جوانان و شور و نشاط برای آنها و سربلندی خلیج فارس، آرزوی همیشگی من است و هر کاری از دستم براید باز هم انجام دهم.

هدایتی در پاسخ سوالی که صادق درودگر اعلام کرده بهتر است شما اول پول ملوان را بدهید و بعد برای پول خلعتبری اقدام کنید، گفت: اولا باورم نمی‌شود که درودگر این حرف‌ها را زده باشد اما چنانچه ایشان این حرف‌ها را بزند فقط می‌توانم بگویم، متاسفم. من فصل گذشته جدا از خرید 70 درصد سهام ملوان و کمک چند میلیاردی‌ام به این تیم، قرار نبود کار دیگری انجام دهم اما ایشان بهتر می‌داند من 8 میلیارد به ملوان پرداخت کردم و از این پول فقط160 میلیون تومان مانده است.

وی افزود: روز گذشته هم با درودگر تماسی داشتم تا بیاید و پولش را بگیرد و این 160 میلیون نماند. ایشان هم از دیروز تا الان دفتر ما را سرکار گذاشته است. من همیشه می‌گویم اسب پیشکش را دندانش را نمی‌شمارند.

آقای درودگر عزیز، ضمنا علی رغم ارادتی که به شما دارم من به عشق انزلی، فوتبالیست‌های سابقش و مردم تصمیم به کمک گرفتم تا به این تیم خدمت کنم و اگر نامهربانی نمی‌دیدم باز هم خدمتم را ادامه می‌دادم اما نشد. کارهای بسیار خوبی در ملوان شده است، پس نباید با نامهربانی جواب آنها را داد.

هدایتی تاکید کرد: البته من قول دادم که در فصل جدید یک میلیارد تومان علی رغم اینکه دیگر در ملوان سمتی ندارم و حتی مالک هم نیستم به این تیم پرداخت کنم که سر قولم هم هستم. بنابراین من بدهی به کسی ندارم و معتقدم با توجه به برپایی حماسه سیاسی کشور همه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آماده برای حماسه اقتصادی باید باشیم که انشاالله با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این اتفاق خواهد افتاد.

عضو هیئت مدیره سابق قرمزپوشان خاطر نشان کرد: در پایان همین حرف را بزنم اگر کمکی به پرسپولیس کردم تا خلعتبری قرمزپوش شود، به این دلیل است که من یک پرسپولیسی هستم. کمکم به پرسپولیس ربطی به هیچ کس ندارد و اصلا به هیچ کس مربوط نیست. پس به خاطر عشق خودم، سرافرازی پرسپولیس بزرگ به پاس نگه داشتن نام خلیج فارس این کار را انجام دادم و مطمئن باشید هرگز برای کشورم و سربلندی پرسپولیس از کارهای دیگر نیز دریغ نمی‌کنم. اصلا هر کاری لازم باشد انجام خواهم داد تا شادی جوانان، عاشقان پرسپولیس را ببینم. انشاالله این هدیه ناقابل من مبارک پرسپولیسی‌ها باشد.

فارس

اخبار مرتبط

جدال مردان هوگوپوش روی شیاپ چانگ لیگ‌برتر

واکنش هاشمی‌نسب به صحبت‌های طارمی

ادامه تنش ورزشی بین عربستان و قطر

0 نظر

ارسال نظر

capcha