رویانیان در مورد حل مشکل خلعتبری به من چیزی نگفته است

دایی: از گل‌محمدی ناراحتم، می‌توانم بهتر از او متلک بیندازم

دایی: از گل‌محمدی ناراحتم، می‌توانم بهتر از او متلک بیندازم

به گزارش سراج24، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: قبل از هر چیز به خانواده مرحوم دربندی تسلیت می‌گویم. امیدوارم مسئولان عوامل این فاجعه را شناسایی کنند. سالگرد زلزله ورزقان را هم تسلیت می‌گویم و امیدوارم کمک‌های مردم همیشه ادامه داشته باشد تا بتوانیم کشور خوبی بسازیم.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جوان پرسپولیس گفت: من با این بازیکنان زندگی می‌کنم و بهتر از هر کسی می‌دانم که کدام نفرات بهتر هستند. هر فردی بهتر است در حیطه کار خودش عمل کند. بازیکنان جوان را آرام آرام به تیم اضافه کردیم و دنبال این هستیم که پرسپولیس نتیجه هم بگیرد. بازیکنان پرسپولیس از نظر روحی، روانی و جسمانی باید آماده باشند. بقیه بازیکنان جوان پرسپولیس هم در ابتدای راه هستند و باید بیشتر تلاش کنند تا پرسپولیس بهتر از این بازی کند.

وی در مورد دیدار پرسپولیس و نفت در ورزشگاه تختی گفت: این حق طبیعی نفت است که در هر زمینی که مشخص می‌کند بازی کنیم. همیشه گفته‌ام در لیگ ما شرایط برای تیم‌ها باید یکسان باشد و میزبان‌ها بتوانند از حق خود استفاده کنند. ما اگر بخواهیم در بالای جدول بمانیم باید به نحو احسن تلاش کنیم. نفت تیم خوبی است و در جدول هم بالاتر از ما قرار دارد. اگر این تیم را ببریم بالاتر از نفت قرار می‌گیریم و به صدر جدول نزدیک می‌شویم. نفت کادر مدیریتی و بازیکنان خوبی دارد و نتایج این تیم هم نشان می‌دهد که تیم خوبی است. ما مثل همیشه برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و می‌خواهیم در این بازی 6 امتیازی هر 6 امتیاز را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شکست مقابل سایپا و افت این تیم گفت: در فوتبال با آدم‌ها سر و کار داریم و به همین دلیل گاهی اوقات فراز و نشیب وجود دارد. بخصوص اینکه در فوتبال ما از امکانات حرفه‌ای دور هستیم هرچند اسم لیگ ما حرفه‌ای است. سایپا با یک شوت به ما گل زد و شاید مدت‌زمانی طول بکشد تا دوباره شاهد چنین گلی در فوتبال باشیم. ما تنها یک گل خورده‌ایم و در کارهای دفاعی روند خوبی داشته‌ایم. در همان بازی هم در نیمه دوم ما چند موقعیت خوب داشتیم که اگر آنها گل می‌شد اکنون چنین حرف‌هایی گفته نمی‌شد. فوتبال فراز و نشیب دارد اما ما باید با تمرین این نوسانات را به حداقل برسانیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان پرسپولیس گفت: مهرداد کفشگری محروم است و سه چهار بازیکن مصدوم هم داریم که همه از بازیکنان کلیدی ما هستند، پیام صادقیان، سید‌جلال حسینی و یکی دو بازیکن دیگر ما مصدوم هستند که متاسفانه شاید به بازی فردا نرسند. امروز آخرین تمرین ماست و باید ببینیم پزشکان مجوز استفاده از کدام بازیکنان را به ما می‌دهند. رضا حقیقی هم مصدوم است.

دایی در مورد عملکرد خوب خط دفاعی پرسپولیس گفت: ما در دفاع خوب عمل کردیم و این حاصل تلاش کل تیم است. همانطور که وقتی گل می‌زنیم کل تیم گل می‌زند. ما در دفاع خوب عمل کردیم و باید در بخش هجومی هم آنطور که دلخواه هواداران و خود من است بازی کنیم و به شرایط دلخواه برسیم.

دایی در مورد تعطیلی لیگ در 17 شهریور گفت: این برنامه‌ای است که لیگ ریخته و ما تابع برنامه‌ریزی لیگ هستیم و برنامه خوبی ترتیب می‌دهیم تا در زمان تعطیلات از آن استفاده کنند. این شرایط برای همه تیم‌هاست و ما کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم جز اینکه این شرایط را قبول کنیم.

وی در مورد حضور سه بازیکن جوان پرسپولیس در باشگاه پرتغالی گفت: اگر خود آنها راضی باشند و بروند خوب است ما دوست داریم آنها محیط حرفه‌ای را تجربه کنند و این مسئله می‌تواند به آنها کمک کند و امیدوارم بتوانند در لیگ یک پرتغال بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد رویارویی با یحیی گل‌محمدی گفت: این مسئله تاثیری در کار ما ندارد. من و گل‌محمدی از دوران بازیگری تا امروز دوستان خوبی با همدیگر بوده‌ایم. البته من از گل‌محمدی ناراحتم به خاطر تکه‌هایی که می‌اندازد. متاسفانه او اوایل در مورد پرسپولیس حرف زد و چند بار هم تکه انداخت. اگر قرار بر تکه انداختن باشد همه می‌دانند که من می‌توانم بهترین تکه‌ها را بیندازم اما بازی فردا مطمئنا دور از حاشیه خواهد بود و این حرفها بر دوستی سالیان زیاد من و گل‌محمدی اثر نمی‌گذارد.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر دریافت جایزه سال و اینکه این جایزه از طرف چه کسی به او اهدا شده است، گفت: موسسه سفیران صلح این جایزه را داده‌اند که این موسسه در چند بخش کار می‌کند. در مهمترین بخش‌ها در مبارزه با ایدز، اعتیاد و فقر همکاری می‌کند و با خیلی از افراد هم همکاری دارد. مطمئنا وجود این موسسه و چنین موسساتی به آرامش و پاکسازی جامعه کمک می‌کند. صلح دیگر معنای مخالف جنگ را ندارد بلکه تمام کارهایی که باعث آرامش جامعه می‌شود معنای صلح را دارد. این موسسه هم که یک موسسه بین‌المللی است همین کار را می‌کند و خیلی از بزرگان کشور هم به این همایش آمده بودند و به آن پیام داده بودند. من هم با این موسسه همکاری می‌کنم و به عنوان یک شهروند وظیفه‌ام را انجام می‌دهم تا هر کاری که از دستم بر بیاید برای کمتر شدن معضلات جامعه انجام دهم و با این موسسات همکاری می‌کنم.

وی در مورد وضعیت محمد‌رضا خلعتبری و اینکه گفته می‌شود او پرسپولیسی‌ شده است، گفت: من این مسئله را از شما می‌شنوم. من به عنوان سرمربی باشگاه تاکنون چنین چیزی را نشنیده‌ام. هر زمانی که مدیرعامل باشگاه به من بگوید که مشکل او حل شده است من آن را باور می‌کنم. این مسائل را مطبوعات درست می‌کنند و یک هفته، 10 روز به آن می‌پردازند. یک روز می‌گویند خلعتبری می‌آید و یک روز هم می‌گویند خلعتبری نمی‌آید. ما به وجود خلعتبری نیاز داریم اما تا زمانی که این مسئله قطعی نشده است و به پرسپولیس نیامده است نمی توان در موردش صحبت کرد.

اخبار مرتبط

سرمربی خارجی تراکتورسازی دیگر به تبریز برنمی گردد

دلیل برکناری دایی از سایپا +صوت

دستیاران علی دایی با سایپا قطع همکاری کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha