سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن:

موش آزمایشگاهی شده‌ایم/ داوران پنالتی‌های ما را نمی‌گیرند

موش آزمایشگاهی شده‌ایم/ داوران پنالتی‌های ما را نمی‌گیرند

به گزارش سراج24، کامران شیرزادی اظهار داشت: در پنج هفته اخیر اشتباه‌ات داوری به ضرر ذوب آهن بوده است و ما از این داوری‌ها به شدت گلایه مند هستیم. باشگاه ذوب آهن به تعبیری تبدیل به موش آزمایشگاهی داوران شده است. زیرا داوران کم تجربه و جوان بیشتر برای ذوب آهن قضاوت می‌کنند.

وی ادامه داد: در دیدار ذوب آهن و تراکتورسازی محمدرضا اکبریان داور جوان لیگ برتری به راحتی پنالتی مسلم روی رجب‌زاده را نگرفت. پنالتی که تمامی کارشناسان داوری آن را تایید کردند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به اشکالات داوری دیدار روز گذشته با سایپا، گفت: روز گذشته نیز سه پنالتی مسلم ذوب آهن گرفته نشد. در دقیقه ششم خطا روی بیاتی‌نیا هم پنالتی بود و هم مدافع باید اخراج می‌شد اما داور از این صحنه گذشت در حالیکه بیاتی‌نیا در این صحنه به شدت مصدوم شد و به بیمارستان رفت. در دقیقه 73 هم خطای هند پنالتی برای ذوب آهن گرفته نشد. یک خطای دیگر پنالتی هم روی اسماعیل فرهادی دیده نشد.

وی تصریح کرد: چرا داوران جوان و کم تجربه فقط برای تیم‌هایی مثل ذوب آهن قضاوت می‌کنند؟ چرا این داواران برای تیم‌های بزرگ سوت نمی‌‌زنند؟ اینکه ذوب آهن تعداد هوادارش نسبت به برخی باشگاه‌ها کمتر است باید همیشه برایش داور جوان و کم تجربه انتخاب کنند!؟

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به ارایه فیلم بازی‌ها به کمیته داوران، گفت: اگرچه فیلم بازی‌ها را ارسال کرده‌ایم اما نمی‌دانیم چه فایده‌ای برای ما دارد؟

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha