مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس:

اولین کنگره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و مقاومت برگزار می‌شود

اولین کنگره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و مقاومت برگزار می‌شود
به گزارش «سراج24»‏  باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار و به منظور تجلیل از شهدای عرصه خبر و فعالان رسانه‌ای حوزه ایثار و مقاومت اولین کنگره ملی تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و مقاومت را با عنوان «حماسه نگاران» برگزار می‌کند.
 
جواد خضرایی مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در نظر دارد در راستای رسالت خویش و به منظور قدردانی از آنانی که قلم حماسه نگارشان تذکار حماسه و حریت در هشت سال دفاع مقدس است در مراسمی از 22 نفر از خانواده‌های شهدای عرصه خبر، پیشکسوتان و خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و مقاومت تجلیل به عمل آورد.
 
وی اظهار داشت: بیش از یکصد و بیست خبرنگار شهید در کشور شناسایی شده‌اند که در اولین کنگره حماسه نگاران از 9 خانواده شهدای خبرنگار تجلیل خواهد شد. علاوه بر قدردانی از خانواده‌های شهدای عرصه خبر تعدادی از خبرنگاران پیشکسوت حوزه ایثار و شهادت که در دوران دفاع مقدس نقش برجسته‌ای در حوزه اطلاع رسانی داشته‌اند مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
 
مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس در ادامه خاطر نشان کرد: در نیمه دوم سال جاری دومین کنگره ملی تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و مقاومت برگزار خواهد شد که در آن تعدادی از خانواده های شهدای عرصه خبر و تعداد دیگری از فعالان رسانه ای حوزه ایثار و مقاومت  مورد تجلیل قرار خواهند گرفت

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha