پخش شکنجه‌های نظامیان آمریکا در ابوغریب

«اشباح ابوغریب» در شبکه مستند

«اشباح ابوغریب» در شبکه مستند
به گزارش «سراج24»، مستند سینمایی "اشباح ابوغریب" ساخته تحسین برانگیز راری کندی فردا سه شنبه این هفته، 1 مرداد ماه در برنامه «آنسو» به نمایش در می‌آید و سپس رضا امیری مقدم کارشناس روابط بین الملل، این مستند را نقد و بررسی می‌کند.
"اشباح ابوغریب" محصول 2007 به حضور نظامیان آمریکایی در کشور عراق می‌پردازد و پرده از حقایق شکنجه‌های مخوفی که این نظامیان امریکایی در زندان‌های ابوغریب بر زندانیان عراقی اعمال کرده‌اند برمی‌دارد.
سری جدید مجموعه پربیننده «آنسو» ساخته محمد حمیدی مقدم با هدف پخش و نقد بهترین‌های سینمای مستند جهان در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 16 از شبکه مستند پخش می‌شود و  تکرار آن همان شب ساعت 24 به روی آنتن خواهد رفت. مستندهای جدیدی همچون: «در تعقیب میداف»، «دو اسکوبار»، «اولین سرازیری»، «خورشید وحشی»، «یک دهه تاثیرگذار» و ... در قالب این برنامه نقد و بررسی خواهد شد.
پخش مستند تأسیس مسجد مقدس جمکران
مستند "آیت تقوا و مجاهدت" به مناسبت سالروز تأسیس مسجد مقدس جمکران در هفدهم ماه مبارک رمضان این هفته از شبکه مستند پخش می‌شود.
موضوع این مستند که توسط روابط عمومی و امور بین الملل مسجد جمکران ساخته شده است به تصویر کشیدن زندگی‌نامه و خدمات آیت الله شیخ محمدتقی بافقی (ره) به مسجد مقدس جمکران است.
آیت‌الله شیخ محمد تقی بافقی (ره) از شاگردان "آخوند ملا محمد کاظم خراسانی" و "سید محمد کاظم یزدی" بود که در راه اندازی حوزه علمیه قم و گسترش مسجد مقدس جمکران نقش ارزنده‌ای ایفا نموده است.
مستند "آیت تقوا و مجاهدت" روز جمعه ،4 مرداد ماه ساعت 17:30 دقیقه از شبکه مستند پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha