انصراف از همکاری با قسمت دوم

مکس لندیس «وقایع نگاری» را رها می کند

 مکس لندیس «وقایع نگاری» را رها می کند

 

به گزارش «سراج24»، کمپانی فوکس قرن بیستم در حال حاضر به دنبال یک فیلم‌نامه نویس جدید می‌گردد که کار نوشتن فیلم‌نامه را به او بسپارد.
 
ماه آوریل گذشته مکس لندیس این شایعه را رد کرد که مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم از فیلم‌نامه‌ای که وی نوشته است ناراضی است و خواهان فیلم‌نامه دیگری است.
 
اخبار و شایعات حکایت از این می‌کرد که کمپانی فوکس قرن بیستم به دنبال آن بود که فیلم‌نامه قسمت دوم کاملا دنباله‌ای بر قسمت اول آن باشد، اما مکس لندیس می‌خواست قصه دومین قسمت را وارد یک مرحله و دنیای تازه کند.
 
همان زمان گفته شده بود دو دیدگاه متفاوت لندیس و مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم ،قصه فیلم‌نامه قسمت دوم را وارد یک مرحله کاملا متفاوت می کند.
 
مکس لندیس طی یک بیانیه رسمی در رابطه با کناره‌گیری از پروژه «وقایع‌نگاری 2»صحبت کرد و گفت این فیلم بدون همکاری وی به راه خود ادامه خواهد داد.
 
به نوشته سایت اینترنتی مووی وب، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مکس لندیس خالق اصلی قصه و فیلم‌نامه اکشن ماجراجویانه «وقایع‌نگاری» است.
 
مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم در رابطه با انصراف مکس لندیس از همکاری با قسمت دوم «وقایع‌نگاری» هنوز صحبت و موضع‌گیری نکرده است.
 
منابع نزدیک به پروژه«وقایع‌نگاری» می‌گویند با وجود کناره‌گیری لندیس از این فیلم ، این پروژه به حیات خود ادامه می‌دهد و جلوی دوربین خواهد رفت.
 
هنوز معلوم نیست قسمت دوم اکشن علمی تخیلی «وقایع‌نگاری» چه زمانی جلوی دوربین می‌رود و برای نمایش عمومی در چه تاریخی به روی پرده سینماها خواهد رفت.
 
«وقایع‌نگاری» اوایل ماه فوریه سال 2012 به نمایش عمومی درآمد. این فیلم که با هزینه تولید 12 میلیون دلاری ساخته شده بود، در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینما با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد.
 
فیلم در نمایش عمومی خود در آمریکای شمالی حدود 65 میلیون دلار فروش کرد و منتقدان سینمایی هم با نقدهای مثبت خود آن را فیلمی قابل قبول و خوش ساخت معرفی کردند.
 
قصه این فیلم درباره سه جوان است که بر اثر یک اتفاق پیش‌بینی نشده صاحب قدرت‌های فراطبیعی می‌شوند. آن‌ها با استفاده از این قدرت‌ها دست به یک سری ماجراجویی می‌زنند، اما خودشان به واسطه همین قدرت‌ها در معرض خطر و نابودی قرار می‌گیرند.
 
منتقدان سینمایی می‌گویند قصه «وقایع‌نگاری» نگاهی انتقادی به آن دسته از محصولات هالیوودی دارد که کاراکترهای اصلی آن‌ها گروهی از ابرقهرمانان با قدرت‌های استثنایی و ویژه هستند. 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha