از مرگبار بودن زولبیا و بامیه تا ماجرای کولرهای دفتر علی مطهری و مجمع

از مرگبار بودن زولبیا و بامیه تا ماجرای کولرهای دفتر علی مطهری و مجمع

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 »، نشان اول به کانالهای کولر مرکز مطالعات استراتژیک. که یکی از سیاسیون گفته این روزها از کانال کولرهای مرکز  هم متقاضیان پست وزارت  وارد می شن ،‌ شاید توجه آقای روحانی رو به خودشون جلب کنن و نشان دوم به کانال کولر در اتاق کار آقای مطهری .کانالی که  خبر ساز شد چون 9 نفر با هم اومدند یه دستگاه شنود تو این کانال کار گذاشتن اما چنان ناشیانه که  تصویر خودشونم ضبط شد، مثل سی سال پیش  برای چسبوندن شنود از گچ استفاده کردند ، ضمنا شنود رو طوری تو کانال جاگذاری کردن که که هر کس وارد می شه بفهمه دستکاری شده.

پلاتو: تو یه سایتی یه نفر یه  کامنتی گذاشته بود که این نه نفر اگر خورده وقت میذاشتن پت و پت می دیدن انقدر مبتدی عمل نمی کردند. (پخش تصاویری از کارتن پت و مت) راستی تو این ماجرا کی ، کیو سر کار گذاشته بود.

دکتر با احساس ...

وقتی وزیر خارجه  از ملاقات با شیرها احساس قدرت می کنه(پخش تصاویر دکتر صالحی در بازدید از شیرها در یک کشور افریقایی  واقعا زیباست ، احساس قدرت می کنم) دکتر دوست داشتنی با این لاک پشت 300 ساله هم حرف داره  (صالحی به انگلیسی می گه تو زمانی رو که  کشورت مستعمره انگلیس بوده،  دیدی) .

قاتل خوب و دوست داشتنی

یکی از روزنامه های صبح ، تو صفحه اولش هفت تا بیماری مرگ بار  به زولبیا بامیه نسبت داده بود. اینکه قنادا باید  تو  روغنشون فکر دل و روده ما باشن که سرجاش اما خداییش به قد و قواره زولبیا و بامیه میخوره هفت تا بیماری مرگ بار  که ورداشتی تیتر کردی؟  صدای یکی از خریداران اصفهانی زولبیا و بامیه : ماه رمضونه و زولبیا و بامیه اش.

برخی طرح ها ...

یه نهادی با این بنرهای بزرگ تبلیغ کرده بود که میخواد سالروز تولد رهبری رو جشن بگیره، با وجود اینکه خود رهبری کلا با این جور کارها بشدت مخالفه.

خبرنگار: خوشبختانه این کار با انتقاد مردم انجام نشد اون نهاد هم عذرخواهی کرد اما امان از این  طرحها که به ذهن یه عده می زنه

راننده خسته

پخش تصاویر راننده ای که در اتوبان پاهایش را از پنجره داده بیرون و رانندگی می کنه.

رانندگانی که تو اتوبان زیادی راحتند.

راضی ترین همسر هفته

(احمدی نژاد : خانم ها انقدر از خانم من تعریف کردن که ما گفتیم یه بار دیگه وقت بگیریم بریم خونه مادر زنمون  خواستگاری کنه از من) اما دکتر خودمونیم پای جایزه که شد چرب ترو خودت ورداشتی ها. (پخش تصاویر اهدا هدایای بانوان به رئیس جمهور )

خبرنگار: جهت اطلاع تا آخرین روزها هم دست از سوژه خوبی مثل دکتر احمدی نژاد بر نمی داره امیدواریم  دکتر روحانی هم سوژه پر تحملی  باشه.

شیر کاکائو با طعم سیگار

(ماجرای پیدا شدن ته سیگار در بسته شیر کاکائو)

(شهروند: من تلفن کردم به صدا و سیما گفتم آقا من می خوام رونمایی کنم) رونمایی از یه دسته گل جدید که دوستان بسته بند به آب دادن (شهروند: چند وقت پیش نوه من گفت شیر کاکائو می خوام گفتم برو بخر ، تکون دادم یه چیزی دیدم تهش صدا می کنه ، دیدم ته سیگار ...) احتمالا بر و بچ موقع بسته بندی حواسشون رفته به تصاویر والیبال ایران و ایتالیا بعد اینجوری شده.

معرکه گیری از نوع  هنری

تو این عکس ،‌یکی از اهالی هنر سینما با داد -بیداد  همه زورشو جمع کرده تو بازوش که پلمپ خانه سینما رو پاره کنه. به درستی و نادرستی پلمپ کاری نداریم، اما مگه همواره خودتان نمی گفتید در عرصه هنر ،معرکه گیری و استفاده از زور بازو زیبنده نیست.

نازنین ترین ها ....

بعضی دستگاهها تو روزهای آخر به ذهنشون می زنه با بودجه های باقیمونده بالاخره یه ردی از خودشون بزارن و برن. (نشان دادن تصاویر یه مجله که  از اون صفحه اول با گزارش عملکرد رییس شروع میشه و همینطور با نوشابه هایی که مدیران با اعتماد به نفس اون دستگاه برا خودشون باز کردن میره جلو.

عروس هزار داماد ...

تو بحث داغ واگذاری زمین نمایشگاه به صدا و سیما ،  معاون سینمایی اومده وسط گفته زمین نمایشگاه حق سینماست. یه سرمایه دار اهل سیاست هم با عصبانیت گفته  همین الان حاضرم نمایشگاه رو جیرینگی نقد بخرم، یکی دیگه هم کنفرانس خبری گذاشت ،گفت به اتفاق معاوناش استعفا می ده یکی دیگه هم داد زد که زد وبند شده.

خبرنگار : معلومه این نمایشگاه  خریداران سیاسی و غیر سیاسی فراوان داشته ما خبر نداشتیم.

محفل انس و صمیمیت و دل ...

مراسم ثبت ملی سفره افطار (ملک زاده: محفل ، محفل انس و صمیمیت و دل هست) تو این محفل انس و صمیمت مهمونا ترانه هایی رو شنیدن که احتمالا یه زمانی تو تاکسی به گوششون خورده. (اجرای یه آهنگ ازخواننده اونور آبی)

 

برای مشاهده صرفا جهت اطلاع این هفته  اینجا را کلیک کنید

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha