فشنگچی: می‌خواهم از ملوان به جام‌جهانی برسم

فشنگچی: می‌خواهم از ملوان به جام‌جهانی برسم

به گزارش سراج24، امیرحسین فشنگچی درباره پیوستنش به ملوان عنوان کرد: به هر حال وقتی که از پرسپولیس جدا شدم، دوست داشتم به یک تیم ریشه‌دار و پرتماشاگر بپیوندم و از میان چهار پیشنهادی که داشتم، ملوان به نظرم گزینه‌ بهتری بود. شاید دلیل طولانی شدن زمان انتخابم وجود مشاورانم بود. بهتر است بگویم کمی مشاوره‌های غلط باعث دیر انتخاب کردن ملوان شد.
 
او افزود: ملوان تیمی خوب و انزلی شهر بسیار دلنشینی است. امسال می‌خواهم به جام‌جهانی بروم و همه تلاشم را خواهم کرد تا حضوری موفق در این تیم داشته باشم تا بتوانم نظر کی‌روش را جلب کنم.
 
هافبک فصل گذشته سرخپوشان درباره حضور دایی در پرسپولیس و جدایی همزمان خودش از این تیم بیان کرد: همان طور که گفتید من با علی دایی به پرسپولیس آمدم و با حضور او از این تیم جدا شدم. به هر حال او مرا نخواست و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد. دایی مربی بزرگی است و من به او احترام می‌گذارم. امسال هم شرایط برای ماندنم در پرسپولیس مهیا نبود و به همین دلیل از پرسپولیس جدا شدم. می‌خواستم فیکس باشم و به جام‌جهانی برسم. شاید همین مساله هم در جدایی من موثر بود.
 
فشنگچی در پایان با ابراز خرسندی از وضعیت فعلیش اظهار کرد: دو، سه روز است که در تمرین‌ها حاضر می‌شوم و در حال حاضر مشغول بدنسازی هستم. برخورد مردم انزلی با من خیلی خوب بوده و امیدوارم ملوان سکوی موفقیت دوباره‌ام شود.
 

اخبار مرتبط

نوری: شماره ۹ در تیم ملوان به خاطر سیروس قایقران یک شماره با ارزش است

مراسم تجلیل از پژمان نوری برگزار شد

خداحافظی کاپیتان نوری برخلاف میل باطنی ! + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha