روایت زندگی «آیت‌الله شاه‌آبادی» در شبکه۴

روایت زندگی «آیت‌الله شاه‌آبادی» در شبکه۴

 

به گزارش «سراج24»،  مستند "حدیث سرو" در ماه مبارک رمضان هر شب به جز یک‌شنبه و جمعه ساعت 21:30 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
در سومین سری از مجموعه برنامه‌های «حدیث سرو» مستندی 8 قسمتی درباره زندگی آیت الله میرزا محمدعلی شاه‌آبادی ساخته شده که سومین قسمت آن تحت عنوان "رو به آسمان" دوشنبه 24 تیرماه پخش می‌شود.
در قسمت سوم بیانات امام خمینی (ره) درباره ایشان وهمچنین چگونگی آشنایی حضرت امام (ره) با این شخصیت علمی به تصویر کشیده شده است.
در 8 قسمتی که درباره آیت‌الله شاه آبادی ساخته شده است بخش‌های مختلف زندگی این استاد بزرگ عرفان از کودکی تا قدم گذاشتن در عرصه‌های مختلف علمی و دینی به تصویر کشیده می‌شود. همچنین فقاهت و مرجعیت، حضور در میان اقشار مردم، مبارزات سیاسی، تبحر ایشان در فلسفه، متخلق بودن به عرفان اسلامی و همچنین معرفی درس آموختگان در مکتب این بزرگ مرد از جمله حضرت امام خمینی(ره) و معرفی اساتید و حوزه‌های تحصیلی ایشان و همینطور روزهای پایانی زندگی پربرکتش بازنمایی می‌شود.
آیت الله دستغیب، آیت الله بهجت و سید محمد بهاری همدانی از شخصیت‌هایی دینی دیگری هستند که زندگی‌شان در قالب مستند "حدیث سرو" از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha