دادستان تهران تشریح کرد

آخرین اخبار از پرونده مهدی و فائزه هاشمی و ۱۵۰۰ قاچاقچی مواد

آخرین اخبار از پرونده مهدی و فائزه هاشمی و ۱۵۰۰ قاچاقچی مواد

 

 

به گزارش سراج24: عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب ایران صبح امروز در حاشیه تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه سی و یک در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت ب.الف دیپلمات ایرانی بازداشت شده گفت: تحقیقات درباره این پرونده به انتهای مسیر رسیده است.

وی گفت: بر اساس اطلاعات بنده بازپرس پرونده به زودی در مورد این پرونده تصمیم لازم را خواهد گرفت و تعیین تکلیف خواهد شد.

یکی از خبرنگاران از دادستان تهران درباره شکایت دولت از دو نماینده مجلس پرسید که دادستان تهران گفت: این پرونده به تازگی به دادسرا ارجاع شده و تحقیقات درباره آن آغاز شده است ولی این موضوع زمان‌بر است.

یکی دیگر از خبرنگاران درباره پرونده مهدی هاشمی پرسید که دادستان تهران گفت: بازپرس پرونده در این زمینه تحقیقات خوبی را آغاز کرده است و تلاش شده است تا تمام نقایصی که قاضی پرونده به آن‌ها اشاره کرده را مرتفع کند.

خبرنگاری از دادستان تهران درباره پرونده ساخت تالارهای بین‌المللی کیش و ارجاع این پرونده از سوی سازمان بازرسی به دادسرای تهران پرسید که جعفری دولت آبادی گفت: این پرونده در دادسرای کارکنان دولت به جریان افتاده و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

یکی از خبرنگاران گفت: استاندار تهران مدعی شده که هزار و 500 نفر قاچاقچی مواد مخدر را به دادستانی تهران تحویل داده، آیا به پرونده این افراد رسیدگی شده است.

دادستان تهران گفت: ما هنوز این اعداد و گزارش‌ها را ندیده‌ایم اما ما استقبال می‌کنیم از این اینکه در حوزه قضایی با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد کنیم.

جعفری دولت‌آبادی همچنین درباره پرونده تعاونی برق و شایعه آزادی یکی از متهمان آن پرونده با قرار وثیقه 8 میلیاردی گفت: این پرونده از پرونده‌‌های مهمی بود که در حال حاضر تحقیقات مفصلی در خصوص آن در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین درباره نتیجه بررسی پرونده بمب‌گذاری در مهدیه تهران نیز گفت: این پرونده پرونده کوچکی است که نمی‌توان از آن با عنوان بمب‌گذاری نام برد اما متهم بازداشت شده و در حال رسیدگی به آن هستیم.

جعفری دولت‌آبادی درباره پرونده فائزه هاشمی نیز گفت: پرونده‌ای که موسوم به اخلال در نظم زندان بود در مرداد ماه امسال نوبت رسیدگی دارد.

جعفری دولت‌آبادی همچنین درباره پرونده س.م دادستان سابق تهران نیز گفت: پرونده‌ها در دادسرای تهران در جریان است و هرگاه منجر به نتیجه شود درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جعفری دولت‌آبادی درباره اعتراض مداحان به احکام صادر شده نیز گفت: دادگاه تجدید نظر برای رسیدگی به این اعتراض مداحان در مردادماه تشکیل خواهد شد.

اخبار مرتبط

تایید محکومیت سنگین استقلال در پرونده استراماچونی

۲۰ سال حبس برای محمد امامی

رئیس قوه قضاییه: بسیاری از مشکلات پرونده‌های بانکی و خصوصی‌سازی ناشی از کارشناسی‌های غیرمتعارف است

0 نظر

ارسال نظر

capcha