دادستان تهران تشریح کرد

آخرین اخبار از پرونده مهدی و فائزه هاشمی و ۱۵۰۰ قاچاقچی مواد

آخرین اخبار از پرونده مهدی و فائزه هاشمی و ۱۵۰۰ قاچاقچی مواد

 

 

به گزارش سراج24: عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب ایران صبح امروز در حاشیه تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه سی و یک در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت ب.الف دیپلمات ایرانی بازداشت شده گفت: تحقیقات درباره این پرونده به انتهای مسیر رسیده است.

وی گفت: بر اساس اطلاعات بنده بازپرس پرونده به زودی در مورد این پرونده تصمیم لازم را خواهد گرفت و تعیین تکلیف خواهد شد.

یکی از خبرنگاران از دادستان تهران درباره شکایت دولت از دو نماینده مجلس پرسید که دادستان تهران گفت: این پرونده به تازگی به دادسرا ارجاع شده و تحقیقات درباره آن آغاز شده است ولی این موضوع زمان‌بر است.

یکی دیگر از خبرنگاران درباره پرونده مهدی هاشمی پرسید که دادستان تهران گفت: بازپرس پرونده در این زمینه تحقیقات خوبی را آغاز کرده است و تلاش شده است تا تمام نقایصی که قاضی پرونده به آن‌ها اشاره کرده را مرتفع کند.

خبرنگاری از دادستان تهران درباره پرونده ساخت تالارهای بین‌المللی کیش و ارجاع این پرونده از سوی سازمان بازرسی به دادسرای تهران پرسید که جعفری دولت آبادی گفت: این پرونده در دادسرای کارکنان دولت به جریان افتاده و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

یکی از خبرنگاران گفت: استاندار تهران مدعی شده که هزار و 500 نفر قاچاقچی مواد مخدر را به دادستانی تهران تحویل داده، آیا به پرونده این افراد رسیدگی شده است.

دادستان تهران گفت: ما هنوز این اعداد و گزارش‌ها را ندیده‌ایم اما ما استقبال می‌کنیم از این اینکه در حوزه قضایی با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد کنیم.

جعفری دولت‌آبادی همچنین درباره پرونده تعاونی برق و شایعه آزادی یکی از متهمان آن پرونده با قرار وثیقه 8 میلیاردی گفت: این پرونده از پرونده‌‌های مهمی بود که در حال حاضر تحقیقات مفصلی در خصوص آن در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین درباره نتیجه بررسی پرونده بمب‌گذاری در مهدیه تهران نیز گفت: این پرونده پرونده کوچکی است که نمی‌توان از آن با عنوان بمب‌گذاری نام برد اما متهم بازداشت شده و در حال رسیدگی به آن هستیم.

جعفری دولت‌آبادی درباره پرونده فائزه هاشمی نیز گفت: پرونده‌ای که موسوم به اخلال در نظم زندان بود در مرداد ماه امسال نوبت رسیدگی دارد.

جعفری دولت‌آبادی همچنین درباره پرونده س.م دادستان سابق تهران نیز گفت: پرونده‌ها در دادسرای تهران در جریان است و هرگاه منجر به نتیجه شود درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جعفری دولت‌آبادی درباره اعتراض مداحان به احکام صادر شده نیز گفت: دادگاه تجدید نظر برای رسیدگی به این اعتراض مداحان در مردادماه تشکیل خواهد شد.

اخبار مرتبط

نقطه تاریکی در پرونده حسین هدایتی وجود ندارد

معمای ناتمامِ «تمام شد!»+عکس

حکم متهمان پرونده "دومان توکان" صادر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha