محافل مناجات ماه مبارک رمضان در تهران

محافل مناجات ماه مبارک رمضان در تهران
به گزارش سراج24: مسجد ارگ تهران همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه های مذهبی و مداحی را با حضور حاج منصور ارضی برگزار می کند، مسجد ارک تهران واقع در خیابان پانزده خرداد ، خیابان ارگ مسجد ارک است.
- مهدیه تهران با حضور حاج مهدی سماواتی مداح اهل بیت (ع) آماده ارائه برنامه های مختلف مذهبی در ماه مبارک رمضان به مخاطبان است. مهدیه تهران در خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از تقاطع مولوی واقع شده است.

- حسینیه پیروان در دهه اول ماه مبارک رمضان از مداح اهل بیت (ع) حاج مهدی قاسمی، در دهه دوم حاج مهدی توکلی در دهه سوم دکتر حشمت اله قنبری، دعوت به عمل آورده است، زمان برگزاری برنامه های این حسینیه از شب اول ماه رمضان به مدت 30 شب و شروع مراسم راس ساعت 24 است، این حسینیه در خیابان 17 شهریور، نرسیده به میدان خراسان، خیابان عجب گل حسینیه پیروان واقع است.

- حسینیه پیروان با حضور حاج محمد رضا طاهری مداح اهل بیت برنامه های معنوی، مناجات را در ماه مبارک رمضان تدوین و اجرا می کند.
- مهدیه امام حسن(ع) با حضور حاج سعید حدادیان برنامه های معنوی و مناجات را برگزار می کند، مهدیه امام حسن (ع) در خیابان آزادی تقاطع یادگار امام(ره) واقع شده است.

- مسجد شهدا، با حضور مداح اهل بیت (ع) حاج ماشاا... عابدی برنامه های معنوی خود را در ماه مبارک رمضان به مخاطبان ارائه می کند، این مسجد در ابتدای خیابان آهنگ واقع شده است.

اخبار مرتبط

تمام ادارات تهران و البرز به مدت 6 روز تعطیل شدند

نخستین مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی راه اندازی می شود

ادارات استان تهران پنجشنبه ها تعطیل شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha