نمایش فیلم فرهادی از چهارشنبه در گروه سینمایی آفریقا

نمایش فیلم فرهادی از چهارشنبه در گروه سینمایی آفریقا

 

به گزارش «سراج24»، «حبیب کاوش» سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جلسه امروز شورا گفت: فیلم سینمایی «گذشته» روز چهارشنبه (29 خردادماه) فیلم در گروه آفریقا به نمایش درخواهد آمد. همچنین قرارداد نمایش فیلم «گهواره‌ای برای مادر»  در گروه سینمایی استقلال پس از نمایش فیلم «چه خوبه که برگشتی» به ثبت رسید.
 
وی درباره حضور مهندس مسچی در جلسه هفته گذشته شورای صنفی نمایش گفت: در شرایطی به سر می‌بریم که باید سالن‌های سینما به سیستم دیجیتال مجهز شوند آقای مهندس مسچی هفته گذشته در جلسه شورا حاضر شد و توضیحاتی درباره این سیستم ارایه کرد. 
 
وی در ادامه گفت: امیدواریم شرایطی فراهم شود که سالن‌های سینما به سیستم دیجیتال مجهز شده و سازوکاری فراهم شود تا علاوه بر تجهیز در این خصوص فرهنگسازی لازم نیز صورت گیرد.
 
از سوی دیگر «محمدرضا فرجی» معاون اداره کل ارزشیابی و نظارت بر سینمای حرفه‌ای نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره صدور پروانه نمایش عمومی برای فیلم‌ها گفت: مجوز مالکیت فیلم تایید شده است و اصغر فرهادی مالک صددرصد پخش فیلم در ایران است. ایشان هم پخش فیلم را به فیلمیران سپرده است.
 
وی در ادامه گفت: فیلم مجوز مالکیت دارد  و پروانه نمایش فیلم روز گذشته صادر شده است و آقای سرتیپی تلاش می‌کند تا چهارشنبه 29 خردادماه فیلم در سینماهای ایران به نمایش گذاشته شد. فیلم سینمایی «گذشته» توانست جوایزی را در جشنواره کن به خود اختصاص دهد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha