اعلام نمایش‌نامه‌های پذیرفته‌شده در چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت

اعلام نمایش‌نامه‌های پذیرفته‌شده در چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت

 

به گزارش «سراج24»، نمایش‌نامه‌های پذیرفته در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس)، از بین 540 متن ارسالی به دبیرخانه جشنواره، پس از خوانش هیئت انتخاب متون، در اختیار هنرمندان متقاضی شرکت در جشنواره و اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.
 
آثار پذیرفته شده در بخش های نمایش خیابانی، کودک و نوجوان و عروسکی می‌بایست یک نسخه کامل تصویری از اجرا را برای بررسی هیئت انتخاب آثار حداکثر تا تاریخ 10 مردادماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر مقاومت واقع در: تهران، خیابان فردوسی، خیابان شهید سپهبد قرنی، رو به روی پمپ بنزین، پلاک 16 ارسال کنند. عدم وصول نسخه تصویری اثر تا تاریخ مذکور به منزله انصراف تلقی شده و هیچ درخواستی پس از آن بررسی نخواهد شد. تاریخ بازبینی آثار صحنه‌ای از طریق سایت www.theatermoghavemat.ir و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی اعلام می‌شود.
 
بخش کودک و نوجوان و عروسکی
 
”بازی آخر» به کارگردانی محمدجواد صرامی از اصفهان
”چرا نهنگ ترسید»  به کارگردانی متین حسنی‌پور از تهران
”بازی» به کارگردانی لیدا وعیدی از تهران
”کنار گنجشک‌ها» به کارگردانی شاهده خدادادی از اصفهان
”کچل کوچول» به کارگردانی حمیدرضا بنده‌مرادی از تهران
”اگر پدرم را دیدی» به کارگردانی اکبر قهرمانی از مازندران
”جنگجویان کوچک» به کارگردانی میترا کریم‌خانی از تهران
”هدیه بابا» به کارگردانی محمدحسین یزدیان از شیراز
”پرواز مثل پرنده‌ها» به کارگردانی مرضیه زمانی‌دهکردی از شهرکرد
”کی بود کی بود هوار کرد» به کارگردانی سولماز خواجه‌وند از تهران
”بچه‌ها و نقش‌ها» به کارگردانی رسول مسلمی از تهران
”شهر مورچه‌ها» به کارگردانی رضا بیات از تهران
”من جنگ را تمام خواهم کرد» به کارگردانی شهره رعایتی از تهران
”ماهی حلقه به گوش» به کارگردانی فریبا چوپان‌نژاد از گرگان
”درخت و پروانه» به کارگردانی عباس دوست‌قرین از همدان
”گل مین» به کارگردانی ایمان اردی‌زاده از تهران
”چشمه کبود» به کارگردانی فهیمه صفری از تهران
”اول اسم بابا» به کارگردانی بهار کریم‌زاده از تهران
”سرباز کوچک» به کارگردانی یونس صحرا‌رو از کردستان
”رویای واقعی» به کارگردانی مینا اکبری از تبریز
”راز پروانه» به کارگردانی سیدرضی محمودی از اردبیل
”لالایی گل لاله» به کارگردانی مصطفی باقرآبادی از سمنان
”قصد قرب قاصدک» به کارگردانی رضا یونس‌فرد از اراک
”محاکمه» به کارگردانی آرزو مهری از اردبیل
”یکی از آن روزها» به کارگردانی علی ملکی از اردبیل
 
بخش خیابانی
 
”کمدی نفوذ» به کارگردانی مهدی صالح‌یار از مرند
”دسته سومی‌ها» به کارگردانی هادی نادری‌پور از یزد
”مهمان» به کارگردانی سعید ذبیحی و آرش منصوری از کرمانشاه
”هر روز عاشورا و هر زمین کربلا» به کارگردانی سعید ذبیحی از کرمانشاه
”پیش به سوی پیروزی» به کارگردانی فاطمه مهدی‌آبادی از کرمانشاه
”من و پیکان و...» به کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام
”برخورد نزدیک از نوع آخر» به کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام
”ایران نامه» به کارگردانی رضا فقیهی از ملایر
”مسیر آب های زیر زمینی» به کارگردانی سیدعلی فخرحسینی از گلستان
”ایستادن روی کف پا» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر
”سه یل» به کارگردانی حیدر رضایی از دهلران
”آسمان آبی» به کارگردانی محمدهادی عطایی از کرج
”ارتفاعات الله اکبر» به کارگردانی بهنام محمدزاده از خراسان شمالی
”بودن یا نبودن در میدان جنگ» به کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام
”تصادف» به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد
”جهانی که دیگر سوم نیست» به کارگردانی امیرحسین شفیعی از تهران
”علمدار» به کارگردانی حمیدرضا حاجی رستم‌لو از آذربایجان غربی
”صفحه شطرنج» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر
”آخرین یادداشت» به کارگردانی نرگس خاک‌کار از ملایر
”کاش یک لحظه جای او بودی» به کارگردانی نرگس خاک‌کار از ملایر
”جنگ و هزار سال تنهایی» به کارگردانی ژاله کاظمی از تهران
”دشمن برای صلح نمی‌آید» به کارگردانی ژاله کاظمی از تهران
”عروسک فروش» به کارگردانی حیدر رضایی از دهلران
”میعادگاه» به کارگردانی امیر پاکدل از تهران
”دومینوی سقوط» به کارگردانی مهدی موید از اصفهان
”ارتفاعات حاج عمران» به کارگردانی مجتبی کاتوزیان از تهران
«هفت پرده عاشقی» به کارگردانی حامد نوری منافی از تبریز
 
بخش صحنه‌ای استان‌ها
 
”تو را نشان دادم انگشتم از هوش رفت» به کارگردانی عدالت فرزانه از اردبیل
”جدامانده» به کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از مرند
”روایتی شخصی از تاریخ» به کارگردانی محمدرضا قاسمی از کازرون
”عروس»  به کارگردانی مجید واحدی‌زاده از اردبیل
”الماسی برای بریدن» به کارگردانی شبنم شلیله از آذربایجان غربی
”ترانه ای برای آیدا» به کارگردانی مهدی فتحی از کرج
«ملتی در تبعید ابدی» به کارگردانی هومن روح تافی از کرمانشاه
”روایت غیر خطی کهنه سربازان» به کارگردانی جمشید ترکیان از اصفهان
”دور گردون» به کارگردانی بهنام شمسایی از اصفهان
”بدریه ما ادری» به کارگردانی حسین غلام‌شاهی از بندر عباس
”مکاشفه در باب ننه دلاور» به کارگردانی اکبر قهرمانی مازندران
”کافه سیروس“ به کارگردانی علی فرحناک از قم
”آن تن گونه به خاک نگذاشت» به کارگردانی دانیال حیدری از کرمانشاه
”عروس» به کارگردانی محمد اسداللهی از گیلان
”ترانه ای برای آیدا» به کارگردانی مرتضی عقیقی از قم
”مکاشفه در باب ننه دلاور» به کارگردانی جاوید رخشانی از اردبیل
 «بلوط های تلخ» به کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام
”انتهای مهتاب» به کارگردانی محسن آهنین‌جان از کرج
”بازگشتی در کار نیست» به کارگردانی نوید جعفرزاده از شهرکرد
”سال کبیسه عیسی» به کارگردانی وحید منافی از تبریز
”هیهات ابراهیم رهگذر» از کرج
”جهان انزوا» به کارگردانی رضا کوچک‌زاده از قم‌‌‌
”سرباز ته صف‌» به کارگردانی فریدون ولایی از مراغه
”پرسه در لا به لای فرم‌های...» به کارگردانی مجتبی رستمی‌فر از اهواز‌
”آهسته صدایم کن» به کارگردانی محمدرضا راستگو از فارس‌
”نظری بهتر از این» به کارگردانی عباس جانفدا از مشهد‌
”با همین لب های خونین می بوسمت» به کارگردانی میلاد اکبرنژاد از فارس
”شوق تلخ» به کارگردانی پری بارانی از ملایر‌
”میدان جنگ» به کارگردانی حشمت اله قاسمی از اهواز
”ملالی هست» به کارگردانی توحید معصومی از اردبیل‌
”اتوبان سکوت» به کارگردانی سعید نوروزی از کرمانشاه
”غروب روزهای اول پاییز» به کارگردانی سعید زارع و امیر زاوش از اراک
”خانه ای از جنس نور» به کارگردانی خلیل اله خسرو بیگی از اراک
”باد که می نویسد» به کارگردانی شهره مکری از مشهد
 
بخش صحنه‌ای تهران
 
”خانه ای با آلوچه های سبز» به کارگردانی لیلی عاج
”پایان در شروع نقطه صفر» به کارگردانی محمد زوار بی‌ریا
”خاطرات کاغذی» به کارگردانی حسام منظور
”سلام با طعم اشک» به کارگردانی علیرضا رحیم‌دل
”بدریه ما ادری» به کارگردانی محمد رحمانی‌نژاد
”تاریخ یک مادر» به کارگردانی افشین قاسمی
”تمام شهر بارانیست» به کارگردانی رضا رمضانی
”همه پرندگان من» به کارگردانی عبداله آتشانی
”رخنه» به کارگردانی ماندانا عبقری
”انگشترکولی» به کارگردانی علیرضا شریفی
”وداع» به کارگردانی حمید اصغری
محمد احمدی، ”مزایده ای برای بهشت» به کارگردانی محمدجواد فارسی
”نفس» به کارگردانی فرهاد شریفی
”سوغات جنوب» به کارگردانی محمدصادق علی‌پور
”فرخنده» به کارگردانی محمد فردوس آرا
”تشنه» به کارگردانی مریم فتحی و علی برجی
”صدای سکوت» به کارگردانی آزاده کمال بروجردی
”پوتین که ...» به کارگردانی کاوه مهدوی
”لعنت به این جنگ که زود تمام شد» به کارگردانی سعید احمدوند
”بذار یه امشب بگذره» به کارگردانی مریم فتحی
”زیر چتر چل تیکه» به کارگردانی الهام جعفری
”غروب روزهای اول پاییز»  به کارگردانی اکبر حسنی
”شاید غروب آغاز ماندن باشد» به کارگردانی زری اماد
”معبر» به کارگردانی مریم برزگر
”کارون شبی برای حکایت» به کارگردانی بابک رفاهی
”عسل» به کارگردانی امیر آتشانی
”پرستار 548» به کارگردانی مسعود رحیم‌پور
”موزه جنگ» به کارگردانی کوروش زارعی
”من خیال تو نیستم» به کارگردانی حمید شریف زادگان

اخبار مرتبط

راهیابی نمایش «سرد، سرخ، تبریز» به بخش نهایی جشنواره تئاتر مقاومت

می خواستیم به هر نحوی بخش ویژه «منا» را در جشنواره داشته باشیم/ ایجاد زمینه اقتباس از آثار ادبی دفاع مقدسی

۱۱ شهریور،‌آغاز جشنواره تئاتر مقاومت در گلزار شهدای گمنام تبریز

0 نظر

ارسال نظر

capcha