سینما «بهترین ساعات» را تجربه می‌کند

سینما «بهترین ساعات» را تجربه می‌کند
به گزارش «سراج24»،  کمپانی والت دیزنی تهیه کننده این درام ساحلی است که قصه‌اش مربوط به افراد گارد ویژه ساحلی در دهه پنجاه میلادی است.
 
شوینتکه «بهترین ساعات» را با نگاهی به قصه کتاب پر خواننده کیسی شرمان و مایکل توگلاس به همین نام کارگردانی خواهد کرد.
 
خط اصلی قصه فیلم این فیلم‌ساز آلمانی زبان، درباره ماموریت مهم و جسورانه سال 1952 گارد ساحلی برای نجات جان خدمه دو تانکر نفتی است.
 
این تانکرهای نفتی به دلیل خرابی وضعیت آب و هوایی ، در سال نیوانگلند گیر افتادند و سرنشینان آن چندین شبانه روز با مرگ مبارزه کردند.
 
فیلم‌نامه اقتباسی «بهترین ساعات» ، را جیمز تاماسی و اریک جانسن نوشته‌اند. این دو ،دو سال قبل فیلم‌نامه «مبارز» را نوشتند که با بازی کریستین بیل به روی پرده سینماها رفت.
 
«بهترین ساعات» دومین همکاری رابرت شوینتکه با کمپانی والت دیزنی پس از درام دلهره‌آور و پر تنش «طرح پرواز» است. این فیلم سال 2005 اکران عمومی شد و جودی فاستر بازیگر اصلی آن بود.
 
شوینتکه و کمپانی والت دیزنی هم اکنون مشغول انتخاب بازیگران «بهترین ساعات» هستند. این فیلم به احتمال زیاد تا قبل از پایان فصل تابستان جلوی دوربین خواهد رفت.
 
از شوینتکه هم‌اکنون اکشن علمی تخیلی و کمدی «آر آی پی‌دی» با بازی رایان رینولدز آماده نمایش عمومی است. این فیلم تا یک ماه دیگر به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.
 
این فیلم‌ساز که قسمت اول مجموعه فیلم اکشن ماجراجویانه «سرخ» را در سال 2010 کارگردانی کرد، با فیلم آلمانی «خال‌کوبی» در سال 2002 به صورت یک فیلم‌ساز مطرح بین‌المللی درآمد.
 
وی در سال 2009 هم درام علمی تخیلی «همسر مسافر زمان» را ساخت که نتوانست نظر مثبت منتقدان و تماشاگران سینما را به خود جلب کند.

اخبار مرتبط

کارگردان سینما: اگر فیلم من به انقلاب لطمه بزند، خودم توقیفش می‌کنم

ویدئو/ سینما، هنر برتر

سینماها از فردا باز می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha