بعد از انجام قرعه‌کشی مشخص شدف

رقابت ۱۲ حافظ و ۲۲ قاری در روز نخست مسابقات بین‌المللی قرآن

رقابت ۱۲ حافظ و ۲۲ قاری در روز نخست مسابقات بین‌المللی قرآن
به گزارش «سراج24»،  مراسم قرعه‌کشی متسابقین سی‌امین دوره رقابت‌های بین المللی قرآن با حضور هیئت داوران و شرکت‌کنندگان این مسابقات پس از برگزاری مراسم افتتاحیه از ساعت 21 و 30 دقیقه تا ساعت 22 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد. بر اساس نظر هیئت داوران، 22 قاری و 12 حافظ در هر روز مسابقات از ساعت 16 الی 22 با هم رقابت می‌کنند.
 
بر اساس قرعه اعلام شده برای روز اول مسابقات قرآن، در رشته حفظ کل قرآن: «موسی مکیبی» از کشور تونس، «آرمین ولایچیچ» از کشور بوسنی، «اسلام الدین گداف» از کشور تاجیکستان، «بلاد بن محمود» از کشور تونس، «عیسی حمید علی قونی» از کشور چاد، «سانوگو ایسوف» از کشور ساحل عاج، «حسین عدنان عبدالرزاق» از کشور عراق، «کوانیش آبیشایف» از کشور قزاقستان، از کشور کومور «عبد الوحید سعیدی» و از کشور هلند «عما محمد مختار»، «امبالو عمر» از کشور گینه «بیسائو و عبدالله مکمل کمال» از کشور اتیوپی جزء 12 نفر ابتدایی هستند که با هم به رقابت می‌پردازند.
 
همچنین 22 نفر قاری از جمله «آلفرد نیرو» از کشور آلبانی، «خوبای بردیف فرخ» از کشور ازبکستان، «غلام مصطفی اشرفی» از کشور استرالیا، «سیف الله عبد الرحمن اسماعیل» از کشور اندونزی، «سید جلال معصومی» از کشور انگلستان، «زهیر حسینی» از کشور آمریکا، «عارف علی او» از کشور بلغارستان، «محمد حبیب الرحمان» از کشور بنگلادش، »محمد ابوبکر عبدالحی» از کشور پاکستان، «رضا گونای» از کشور ترکیه، «گوان کوینفر» از کشور چین، «ارگیون رفی» از کشور رومانی در روز اول مسابقات قرائت های خود را ارائه می‌کنند.
 
«عبد الرحمن الکردی» از کشور سوریه، «حسام کریم» از کشور عراق، «محمد بن فوزی بن عبد العظیم الفرج» از کشور عربستان، «حسین ادریس »از کشور غنا، «یاکوم ماما دوسری» از کشور گینه کوناکری، «جاستین عبدالمجید» از کشور ماداگاسکار، «محمد سید محمد علی» از کشور مصر، «محمد الامین محمود» از کشور موریتانی، «رحمن کاچار» از کشور مونته نگرو به همراه «سلیمان جبرین حسن» از کشور نیجیریه جزء 22 قاری روز اول مسابقات بین المللی قرآن هستند که تلاوت می‌کنند.

اخبار مرتبط

راه صحیح امت اسلامی تمسک به قرآن است/ بالاترین ذلت این است که رئیس جمهور آمریکا میگوید اگر ما نباشیم کشورهای عربی یک هفته دوام نمی‌آورند

0 نظر

ارسال نظر

capcha